Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Script QB İÇİN BU HUDDAN OLAN VARMI?

n0rzey

Üye
FT Kullanıcı
Merhaba arkadaşlar herkese iyi forumlar son zamanlarda gördüğüm baktığım her sunucuda codem mhud aio görüyorum ve kendi sunucum için eklemek istediğim hudlardan bi tanesi leaklenmiş olan bulunması çok çok zor biliyorum fakat daha düzgün scritpleri olmayan sunucuda bile bu huddan var elinde leak olan varsa atarsa yada yönlendirme yaparsa sevinirim NOT: QB CORE İÇİN

Ekli dosyalar

• hud.png
    hud.png
    377 KB · Görüntüleme: 368
Merhaba arkadaşlar herkese iyi forumlar son zamanlarda gördüğüm baktığım her sunucuda codem mhud aio görüyorum ve kendi sunucum için eklemek istediğim hudlardan bi tanesi leaklenmiş olan bulunması çok çok zor biliyorum fakat daha düzgün scritpleri olmayan sunucuda bile bu huddan var elinde leak olan varsa atarsa yada yönlendirme yaparsa sevinirim NOT: QB CORE İÇİN
Key'li Şekilde Almak İstersen Key Sağlayabiliriz. discord:merss0

Codem'e ait mHud scriptidir. Ürünü tebex üzerinden tekil veya subs ile satın alabilirsin. Leak bulamazsın. Fakat ucuza getirmek için key satın alınabilir. Oyuncu olsaydım farklı bir hud isterdim. %90 Fivemde bu hud bulunuyor, venicehud bile 40 kat daha iyidir.

Codem'e ait mHud scriptidir. Ürünü tebex üzerinden tekil veya subs ile satın alabilirsin. Leak bulamazsın. Fakat ucuza getirmek için key satın alınabilir. Oyuncu olsaydım farklı bir hud isterdim. %90 Fivemde bu hud bulunuyor, venicehud bile 40 kat daha iyidir.
inan bu dediklerin kimsenin umrunda olmayacak çünkü onlara göre hiç bir anlam ifade etmiyor. çalışıyor mu? herkes yapıyor mu? tamam koyalım. ne de olsa codem scripti yaav

Bakın efendim burdan en yüksek olan

Cfx.re Element Club Platinum keyini satın alır iseniz size bu hud + LB PHONe olmak üzere bir sürü script gelmektedir​

hepside orjinal
  • LB PHONE
  • Aegon İskele Map
  • Aegon İskele Map + Village
  • Aegon Motel Map
  • Aegon Tequilala Bar Map
  • Aegon Night Club
  • Aegon Coffee Map
  • Gabz İçerikleri
  • Mhud
  • Mgarage
  • 0r-spawnselector
  • BZ Safebox Özel Şifreli Depo Script
  • Five Guard
  • Kibra Motels
  • Kibra Mechanic
bu scriptler gelmekte diye bilmekteyim hem bunlara sahip olup hemde 2048kişilik slota sahip olmaktasınız

Evet bence haklısınız ben olsam bende kullanmazdım gidip ücretsiz bulduğum bir kaç hud test edip onları kurardım sanki belediye dağıtıyor gibi herkes kullanıyor bunu bende seviyodum bu hudu en başlarda ama artık soğudum iyice.

Cfx.re Element Club Platinum keyini satın alır iseniz size bu hud + LB PHONe olmak üzere bir sürü script gelmektedir​

hepside orjinal
  • LB PHONE
  • Aegon İskele Map
  • Aegon Motel Map
  • Aegon Night Club
  • Aegon Coffee Map
  • Gabz İçerikleri
  • Mhud
  • Mgarage
  • 0r-spawnselector
  • Five Guard
  • Kibra Motels
  • Kibra Mechanic
bu scriptler gelmekte diye bilmekteyim hem bunlara sahip olup hemde 2048kişilik slota sahip olmaktasınız
128 liktede script geliyormuydu

Gelmiyor diye biliyorum 2048likte geliyor diye biliyorum

Ondada gelmiyor bro ne alaka o zaman herkes ondan alır tekli script almak yerine xD
Kardeşim Ben Key Aldığımda Gelmişti bu arada saçma sapan yok ozaman tek tek kimse script almaz deme bu script sahipleri fivem ile anlaşmalı kar amacı güdüyor

Kardeşim Ben Key Aldığımda Gelmişti bu arada saçma sapan yok ozaman tek tek kimse script almaz deme bu script sahipleri fivem ile anlaşmalı kar amacı güdüyor
şimdi mesele şu kimse kimseye o söylediğin scriptleri 50 Dolara vermez (tabi veriyorsa) hadi verdi diyelim o saydıklarından daha çok içeriği olan satıcılar var (örn. Kerem U) o şekilde alması daha mantıklı olur diye düşünüyorum ki şunu bildirmen lazım aylık şekilde onlara para ödemesi gerekir.

şimdi mesele şu kimse kimseye o söylediğin scriptleri 50 Dolara vermez (tabi veriyorsa) hadi verdi diyelim o saydıklarından daha çok içeriği olan satıcılar var (örn. Kerem U) o şekilde alması daha mantıklı olur diye düşünüyorum ki şunu bildirmen lazım aylık şekilde onlara para ödemesi gerekir.
Bak Fivemin resmi sitesinden key alınca veriyor vergiyle beraber 60dolar ve her ay ödemen lazım ödemezsen scritplerde gidiyo ben fivem in kendisinden yani patreon adresinden alınır ise bunlar gelmekte bu arada bu yöntemede developerlar daha çok kar etmekte çünki bir ton key alımı yapılmakta he şunu diyosan
X satıcısının sattığı keyde verilen scritpler bak fivem key alınca 3adet key gelmekte 1tanesini kullanırsın istersen diğerlerinide kiralatırsın bu işi pazarlığa döken var key kiralatıyor isteğine bağlı içindeki scriptleride atmakta ve yine kendi isteğine bağlı şekilde kendiside script hediye etmekte genelde LEAK olur

hepside orjinal
  • LB PHONE
  • Aegon İskele Map
  • Aegon Motel Map
  • Aegon Night Club
  • Aegon Coffee Map
  • Gabz İçerikleri
  • Mhud
  • Mgarage
  • 0r-spawnselector
  • Five Guard
  • Kibra Motels
  • Kibra Mechanic
Öyle bir olay yok dostum eğer senin temin ettiğin key birinin ise o kişi kendi hesabına o scriptleri almıştır ve sende kullanıyorsundur.

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!