Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Paylaşım QB-Garages (ESX için garaj scripti qb-vehicleshop ile entegreli)

elastikci

Üye
FT Kullanıcı
((İyi akşamlar yeniden. qb-vehicleshop ile entegreli garaj scripti. Vehicleshopta bahsettiğim olay SharedConfig.lua içerisinde Qb.Vehicles ve QB.VehicleModels var eğer bunu başka bir script yada es_extended içine tanımladıysanız silebilirsiniz. Diğer türlü ayrı ayrı sürekli tanımlama yapabilirsiniz ))

Video :

Link :

Virüstotal :

vehicle shop ve garage'ı aynı anda kullanıyorum garage içinden sql çıkmadı vehicle shop'daki sql'i okuttum sadece ama araç kimseye ait değil diyor aracı garaja koyamıyorum herhangi bi hata vermiyor

Yaralı Paylaşım+

Bunu nasıl herhangi bir galeri scriptine netegreleyebilirm

vehicle shop ve garage'ı aynı anda kullanıyorum garage içinden sql çıkmadı vehicle shop'daki sql'i okuttum sadece ama araç kimseye ait değil diyor aracı garaja koyamıyorum herhangi bi hata vermiyor

+1

Başarılı duruyor, ellerinize sağlık.
Güzel bir garaj sistemi arayanlar vardı.​

((İyi akşamlar yeniden. qb-vehicleshop ile entegreli garaj scripti. Vehicleshopta bahsettiğim olay SharedConfig.lua içerisinde Qb.Vehicles ve QB.VehicleModels var eğer bunu başka bir script yada es_extended içine tanımladıysanız silebilirsiniz. Diğer türlü ayrı ayrı sürekli tanımlama yapabilirsiniz ))

Video :

Link :

Virüstotal :
SQL dosyası mevcut değil paylaşabilir misiniz ?

// Son mesajı yanlışlıkla atıldı.

dostum başarılarının devamını dilerim fakat her ne kadar çalışsa'da insanların işine pek yarayacağını sanmıyorum sebebide şudurki qb-vehicle shopla entegreli bir vaziyette çalışmasına rağmen bunun yanı sıra qb-vehicletuningle'de entegreli çalışmalıdır her ne kadar çalışsa'da kişiler araçlarını çıkardıklarında farklı farklı renk ve modifiye ettiklerinde modifiye sıfırlanması gibi sıkıntılar çıkartır yani kısacası qb-vehicletuning olmadan pek bir işe yaramaz başarılarının devamını dileyerek qb-vehicletuning (converted to esx) paylaşımınızı bekliyorum şimdiden başarılarını devamını diliyorum.

dostum başarılarının devamını dilerim fakat her ne kadar çalışsa'da insanların işine pek yarayacağını sanmıyorum sebebide şudurki qb-vehicle shopla entegreli bir vaziyette çalışmasına rağmen bunun yanı sıra qb-vehicletuningle'de entegreli çalışmalıdır her ne kadar çalışsa'da kişiler araçlarını çıkardıklarında farklı farklı renk ve modifiye ettiklerinde modifiye sıfırlanması gibi sıkıntılar çıkartır yani kısacası qb-vehicletuning olmadan pek bir işe yaramaz başarılarının devamını dileyerek qb-vehicletuning (converted to esx) paylaşımınızı bekliyorum şimdiden başarılarını devamını diliyorum.
her çıkarışta farklı renk çıkıyor doğru :(

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!