Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Soru qb-core uyumlu mekanik scripti

FurkanYilmazz

Üye
FT Kullanıcı
Merhabalar, QBCore uyumlu bir mekanik arıyorum. qb-mechanicjob da nasıl çalıştığını araştırmama rağmen araçları modifiye edemiyor, boyayamıyorum. Herhangi bir hata almamaktayım mekanik mesleğini verince tamir, craft menüsü, araçların tamir menüsü ve depoyu açabiliyorum. Araçları config de ayarladığım yere aldığımda 'Open Menu' çıkıyor ama araçları modifiye ve boyayamıyorum.
qb-mechanicjob hakkında bilgisi olanlar da yardımcı olursa sevinirim.

Merhabalar, QBCore uyumlu bir mekanik arıyorum. qb-mechanicjob da nasıl çalıştığını araştırmama rağmen araçları modifiye edemiyor, boyayamıyorum. Herhangi bir hata almamaktayım mekanik mesleğini verince tamir, craft menüsü, araçların tamir menüsü ve depoyu açabiliyorum. Araçları config de ayarladığım yere aldığımda 'Open Menu' çıkıyor ama araçları modifiye ve boyayamıyorum.
qb-mechanicjob hakkında bilgisi olanlar da yardımcı olursa sevinirim.
Merhaba, qb-mechanicjob araç tamiri ve job üzerine bir script, bu yüzden modifiye özelligi yok. Modifiye için qb-customs scripti kullaniliyordu ama bazi sorunlar ve saldirilar sonucunda qb-customs scripti kaldirildi. Yenisi yapim asamasinda oldugundan pek de kullanisli olmadigi gibi sorunlari da var.
Github de kesin eski / calisan qb-customs un bir versiyonu vardir, ya onu indirebilirsin veya free paylasilan bircok customs scripti var github de (misal popcornrp-customs), onlari kullanabilirsin.

Merhaba, qb-mechanicjob araç tamiri ve job üzerine bir script, bu yüzden modifiye özelligi yok. Modifiye için qb-customs scripti kullaniliyordu ama bazi sorunlar ve saldirilar sonucunda qb-customs scripti kaldirildi. Yenisi yapim asamasinda oldugundan pek de kullanisli olmadigi gibi sorunlari da var.
Github de kesin eski / calisan qb-customs un bir versiyonu vardir, ya onu indirebilirsin veya free paylasilan bircok customs scripti var github de (misal popcornrp-customs), onlari kullanabilirsin.
Bilgi için teşekkür ederim qb'ye pek hakim değilim deneyip dönüş yapacağım.

popcornrp-customs da aynı şekilde sıkıntı çıkartı başka öneriniz var mıdır acaba?

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!