Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Paket QB-CORE, NYC[NEW YORK CITY] Paketi, bugsuz sorunsuz

LtCry3511

Üye
FT Kullanıcı
Selamlar öncelikle herkese, paket konusunda bir iddiam yoktur, öncelikle bunu söyleyerek söze başlamak istedim, kendi sunucum için yaptığım bir paketti fakat yeterince ilgi görmediği ve kitle toplayamadığımız için açmama kararı almıştık. Paket elimde çürüyüp gideceğine bu işi gerçekten yapmak isteyen kişilere satmak en azından verdiğim emeğin karşılığını almak istedim.

Test sunucu vardır, discord üzerinden iletişime geçerseniz eğer, test sunucusu bilgilerini atabilirim. Discord: ltcry

FIYAT: 1500TL
Kendi yazmış olduğum SA:MP Style Commands: | Farkındayım script yazılması zor bir script değil, bu yüzden paketle beraber ücretsiz vereceğim. Ekstra olarak scriptin satışını da yapmayı düşünmüyorum.
Açıkcası satış konularında ne gösterilir tam olarak bilmiyorum ama, faction temalı bir sunucu açmak istediğimden dolayı, illegal odaklı bir sistemi var,
Uyuşturucu satış:

Genel İllegal tanıtım:
image.png
image.png

Map baya bir sıkıntılıydı, bu yüzden baya bir düzeltme yaptık, işte duvarların içinden falan geçebiliyordunuz, görünmez objeler vardı. Hepsini düzelttik. ( Elbette gözden kaçanlar olmuştur.)
Mini map ve blipler, ( olabildiğince blip kullandık.)

PD mapleri

Ve fazlası, ayrıca konuya yavaş yavaş görsel ve video eklemesi yaparım, müsaitlik durumum olduğu sürece ve şu an uğraştığım projeden vakit bulabildiğim her boşlukta konuyu güncellemeye çalışacağım, ayrıca fikirleriniz varsa, değişmesi eklenmesi gereken şeyleri vesaire iletirseniz, ilgilenir değiştiririm. Teşekkürler iyi günler herkese, saygı ve sevgi. Discord: ltcry

Not paketi sınırlı kişiye satacağım, bilginize. Bu yüzden paket belirli bir satış gördüğü zaman konuyu sileceğim.

DF
Son düzenleme:

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!