Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Çözüldü QB-CLOTHING DISC CEVIRME LÜTFEN YARDIM

Tunahan32

Üye
FT Kullanıcı
Web sitesi
fivemturk.com
Discord
Limonsuz Soda#8328
Merhaba QB-CLOTHING yani bu Paylaşım - QB Clothing To ESX | CSS Reworked | Subz Workshop scripti qbus qb den disc e cevirmek istiyorum fakat nasil yapabilirim bilmiyorum yardim edebilirmisiniz veya biri cevirip atabilirmi ? yani kisaca ben bunu disc de kullana bilirmiym ya aynisi olmasada olur ama böyle sayi girmeli clothing ariyorum eden clot shop baya eskidi.
56053

DF
disc'e çevirmek diye bir şey yok script zaten esx

DF
disce çevirmek diye bir şey yok script ghmattimysql mysql'e çevirmen lazım

DF
Hocam disc framework değil esx bir scripti kurabilirsin hata veriyor isede scriptsel sıkıntıdır.

DF
Konuyu beklemeye aldım, sorun çözüme ulaşırsa tekrardan dönüş sağlarsanız sevinirim.

DF
Kanka bunu indirip sadece startla ghmatti exportlu şeylerin hepsi çalışır kolay gelsin iyi çalışmalar

DF
Ek olarakta bilgilenmen açısından şunu belirteyim scripti disc çevirmek diye bir şey yok sadece envanter bağlantılı scriptleri disc sisteme uyarlayabilirsin disc ayrı bir framework değil esx ve qb yaygın olarak kullanılıyor nadir bir şekildede vrp frameworku kullanılıyor yanlış anlama sadece öğrenmen için söyledim bazı süper developerler bilmeyenlerle dalga geçiyor da

DF
Ek olarakta bilgilenmen açısından şunu belirteyim scripti disc çevirmek diye bir şey yok sadece envanter bağlantılı scriptleri disc sisteme uyarlayabilirsin disc ayrı bir framework değil esx ve qb yaygın olarak kullanılıyor nadir bir şekildede vrp frameworku kullanılıyor yanlış anlama sadece öğrenmen için söyledim bazı süper developerler bilmeyenlerle dalga geçiyor da
tamamdır sağol mysql async kullanıyorum kendim çevirdim fakat şöyle bişey var ilk karakter oluşturmada hiçbir sıkıntı olmadan oluştura biliyorum fakat kıyafetcide bu hatayı alıyorum.

DF
dediğini yaptım fakat start almıyor 56162

DF
çok sağol o script sayesinde oldu galiba oldu şu an açbiliyom fakat her oyuna girdiğimde şu anda tekrar karakter yapıyom öyle bi sorun var

DF
çok sağol o script sayesinde oldu galiba oldu şu an açbiliyom fakat her oyuna girdiğimde şu anda tekrar karakter yapıyom öyle bi sorun var
söylediğim gibi karakter ekranını kullandığın sürüme göre düzenlemen lazım

DF
söylediğim gibi karakter ekranını kullandığın sürüme göre düzenlemen lazım
anlamadım tam olarak yani nasıl yapabilirm kullandığım karakter ekranını atıyımmı esx_identity i characters e kaydetmiyor bide sql de ondan oluyor büyük ihtimalle kıyafeti baştan yaptırması. müsait isen dc ekleyebilirmsin ?ᛋᛋEsx_LimonsuzSodaᛋᛋ#8328

DF
Konu tarafımca doğru kategoriye alınmıştır.

DF

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!