Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Pwuc da oynayan oyuncuların kalitesi

GRK1

Üye
FT Kullanıcı
ben sakin sakin balık tutuyodum hem saat kasıyodum aile katılmayı düşünüyodum arkamda adam herkezin arabaasını yokluyo benim arabam açıktı allahtan yan koltuğa bindi sonra indi tekrar şöför koltuğuna gidiyodu bende kitledim yanına gittim hayırdır kardeş sen ne yapıyosun dedim adam hiç dinlemeden koşuşturuyodu geldi arabama tekme attı ben trol sandığım için elimdeki kırık camı sapladım adam rol yapmıyo tek yaptığı araba çalamak sonra arkadaşalrı geldi biraz onlarla kavga sonra ardından polis geldi ilgilenmedi bizle gitti hastaneye götürdük bende arabayı garaja koyup çıktım ertesi gün bi baktım ban yemişim sizce kim haklı ban sebebi safe alanda adam öldürmem adam safe alanda araba çalıyo ben ne yapıyim izliyim mi rol yapiyim diyom rol de yapmıyodu bende bu yüzden fivem kariyerimi bıraktım discord a bile çağırmadılar bile

haykırdım wqewqeqe

Sadece senin bu yazıklarını okuyarak bir kanıya varmak istemiyorum. Ama sadece senin bu yazıklarına bakarsam haklı olduğunu düşünürüm.

tam pwucta yaşanıcak olay. İyi olmuş kanka rezil sunucu zaten kimse rol bilmiyo bende ciddi paralar ve 6 ayımı harcadım ne yazık ki

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!