Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

PWUC adaletsizlik

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Jeaclrick

Üye
FT Kullanıcı
oyunda admin arkadaşın varsa ban yemiyorsun ben ban yedim bir çocuk anneme küfür etti normalde adk sınırsız ban ama admin tanıdığı olduğundan 2 uyarı verdi + ben dedim ki bu adalet değil adam anneme sövüyor ban yemiyor adminin dediği sunucunun adaletini beğenmiyorsan başka sunucuya git ben istediğim zamanda giderim dedim gitti banladı bundan öncede sebepsiz yere adkdan ban yedim + arkadaşımda farklı bir zamanda yedi destek çağırmak yerine direk banlıyorlar adminliği iyi insanlara vermeleri lazım + desteğe gelen kişiler 15 dk bekliyor ÖNEMLİ : arkadaşım adk dan ban yedi dedim ya onun kaydı var alta atarım ( silah çeken kişi admin + kendisi küfür ediyor orda ağğğ deme sesini küfür sanmış desteğe gittiğinde arkadaşımdan özür dileyeceğine bi daha yapma heee diyor bide ben 30 kişilik sunucuda böyle olaylarda özür dilemeyi biliyorlar 250 kişilik serverda admin diye atar yapar özür dilemeyi bile bilmeyen kişilere adminlik veriyorlar böylelerine banlama yetkisi vermeyin )

oyunda admin arkadaşın varsa ban yemiyorsun ben ban yedim bir çocuk anneme küfür etti normalde adk sınırsız ban ama admin tanıdığı olduğundan 2 uyarı verdi + ben dedim ki bu adalet değil adam anneme sövüyor ban yemiyor adminin dediği sunucunun adaletini beğenmiyorsan başka sunucuya git ben istediğim zamanda giderim dedim gitti banladı bundan öncede sebepsiz yere adkdan ban yedim + arkadaşımda farklı bir zamanda yedi destek çağırmak yerine direk banlıyorlar adminliği iyi insanlara vermeleri lazım + desteğe gelen kişiler 15 dk bekliyor ÖNEMLİ : arkadaşım adk dan ban yedi dedim ya onun kaydı var alta atarım ( silah çeken kişi admin + kendisi küfür ediyor orda ağğğ deme sesini küfür sanmış desteğe gittiğinde arkadaşımdan özür dileyeceğine bi daha yapma heee diyor bide ben 30 kişilik sunucuda böyle olaylarda özür dilemeyi biliyorlar 250 kişilik serverda admin diye atar yapar özür dilemeyi bile bilmeyen kişilere adminlik veriyorlar böylelerine banlama yetkisi vermeyin )
Orada oynaman zaten bi hata. Fivem e ilk başladığımda ems arabası çalmıştım destek gel diye banlamışlardı :(

PWUC RP'de oynaman hata kankacığım gidip whitelistli sunucu bul saatin varsa.

bu olayda jeaclrickin yanındaydım şahsen kendim de gözlerimle gördüm bu olayları öncelikle iyi adminlerde var admin sayısı 30 varsa sunucuda 2 si iyidir ben 1 tane karşılaştım ona da dm den teşekkürümü diledim fakat söyle bi olay var bu sunucuda kesin olarak bi admin yardımı var +9 çocuklar svde cirit atıyor bu olmamalı çeteler desen almış başını gitmiş garip gerçekten

bu olayda jeaclrickin yanındaydım şahsen kendim de gözlerimle gördüm bu olayları öncelikle iyi adminlerde var admin sayısı 30 varsa sunucuda 2 si iyidir ben 1 tane karşılaştım ona da dm den teşekkürümü diledim fakat söyle bi olay var bu sunucuda kesin olarak bi admin yardımı var +9 çocuklar svde cirit atıyor bu olmamalı çeteler desen almış başını gitmiş garip gerçekten
bende katılıyorum sırf adam soyduğum için banlanmıştım :D

bende katılıyorum sırf adam soyduğum için banlanmıştım :D
çok gereksiz banlama sevdaları var o konuya girmek bile istemiyorum
fiveme yeni başladığımdan sv arıyordum adam gibi rpmi yapıyorum millet rdm ve vdm den başka birşey bilmiyorlar (adam gibi rolünü yapanlarda var hepsi aynı değil) ama büyük çoğunluğu troll.

Fivem'e başlayan 35 40 yaş aralığı ve 9 12 yaş aralığındaki kişilerin oynadığı sunucu neredeyse fivem'e başlayan herkes pwuc'ta oynamıştır.

nonwl bir sunucudan çok beklentiniz olmasın
şahsen beklentim yoktu fakat reklam yapmamak için bir tane nonwl siz bir sv var belki bilirsiniz bilmiyorum gerçekten gram troll yok adam gibi rol yapılıyor orda takılıyorum

Fivem'e başlayan 35 40 yaş aralığı ve 9 12 yaş aralığındaki kişilerin oynadığı sunucu neredeyse fivem'e başlayan herkes pwuc'ta oynamıştır.
whitelist olmayan svler problemli zaten bu whitelist yoksa %95 troll ve +9 insanlar var

Talep Ederseniz Kendi Serverimize Sizi Davet Etmek İsterim

Arkadaşlar RP yapmak isteyen kişiler, WL siz sunucularda oynamayın. Oynatmayın.

NonWl-HARDRP

ilk zamanlar araba çalıp + rdm + vdm + adk +bir kaç şey yaptıgım için perma yedim :rolleyes: bence haksızlar amaa

Şikayetçiyim kategori kurallarını karşılamadığından konu kapatıldı.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!