Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Paylaşım PVP SUNUCULARI İÇİN KD SİSTEMİ

kanka kill death sayısı orantısız şekilde artacaktır oyna istersen biraz
60420
Bana ait ss

Sizin sunucunuza ait ss

60422

Bal gibi çalışıyor ekstradan çalışmaması için bir sebeb yok teşşekürler.

ha sizin sunucu bozuksa (yada bu script artık nereden çıktıysa) birşey diyemem :)

Şu ana kadar paylaşıldımı bilgim yok paylaşıldı ise paylaşım forumdan kaldırılabilir. index.html üzerinden editleyebilirsiniz. (Yapamayanlar için users tablosuna "kills" "deaths" diye sütün açıp VARCHAR yapın default valueyide 1 yapın iyi kullanımlar.)

Ekli dosyayı görüntüle 60361
dostum bu sanırım MertBaran MertBaran adlı arkadaşımız fast pvp için yaptığı kd sistemi başka paketlerde çalışacağını sanmıyorum

dostum bu sanırım MertBaran MertBaran adlı arkadaşımız fast pvp için yaptığı kd sistemi başka paketlerde çalışacağını sanmıyorum
Kanka Dediğim Gibi Kimin Yaptığına Dair Veya KİMİN Olduğuna Dair Fikrim Yok

Selamlar, script tarafımca düzenlenmiş bir script; gerçek sahibinin kim olduğu hakkında ufak bi' fikrim dahi yok.
Serverside'ına yazdığım kodlar büyük ihtimalle çalışmamakta, son versiyonu değil.
Son versiyonunda zaten K/D'yı kaldırıp southside academy için point ve rütbe atlama sistemine geçirmiştim.
Paylaşılmasına karşı herhangi bir sorunum yok.

Hemen scriptin sahibin söyliyim XX Gangwar (Alman sunucusu olan) ve dump bir script sanırım dahada bir problem kalmadı :D

Bu 51 Bölge değilmi yahu?

Şu ana kadar paylaşıldımı bilgim yok paylaşıldı ise paylaşım forumdan kaldırılabilir. index.html üzerinden editleyebilirsiniz. (Yapamayanlar için users tablosuna "kills" "deaths" diye sütün açıp VARCHAR yapın default valueyide 1 yapın iyi kullanımlar.)

Ekli dosyayı görüntüle 60361
Hata alıyorum data ya ekledim her şeyi yaptım

Ekli dosyalar

• hud hata.PNG
    hud hata.PNG
    25.3 KB · Görüntüleme: 17
  • hud2.PNG
    hud2.PNG
    1.1 KB · Görüntüleme: 16

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!