Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

PROMETHEUS SCAMMER DEVELOPER

Dostum çok acemice. Tatile giderken bize mi sordun? Sen 1 aylık fiyatını söyledin biz verdik. Diyecektin ki tatile gidebilirim haberiniz olsun. Onu da geçtim 1 ay oldu zaten 1 haftadır tatildesin diğer 3 hafta ne yaptın. Scammer seni. Sana extra iş te ayarladık onlara da aynısını yaptın. Arkadaşın hareketini size özet geçiyorum. Ararsınız discorda gelir şarkı söyler. Sohbet eder 5dk ne yaptığını övgüyle anlatır. Yok ordan burdan iş geldi mutluyum der. Kulaklığı kapatır spotifyı açar sabaha kadar o dc odasında afk durur.
2aydır tatılde bana söyledıgıne gore

2kya sunucu mu acılır ag

bide bana dolandırıcı diyor ya fakir diyor bana QĞWPDOQWĞPDOQWĞDPOQWĞPD

Arkadaşlar attığım maddelere göre 2k cidden buna verdiniz mi diyenler için diyorum. Developer ücreti için verdiğimiz 1200 TL aslında. Geriye kalan paket ve key hizmeti ücreti. Listede sadece blip vs var gibi gözükebilir fakat arkadaşı sadece liste için almadık tüm sorunumuzu halletsin ve 1 hafta içinde bu serverı açalım diye aldık. Yoksa bu liste 2k verecek değiliz.

Biz Discord botu aldık oyalamaktan başka bir şey yapmıyor dev olduğu muamma

alışveriş yapmayın önermiyorum scammerın teki

Selamlar,
Arkadaş en son 07.07.2023 tarihinde cevap verdi ve bir daha da yazmadı. Herhangi bir para iadesi veya çalışma gerçekleştirmedi ve sunucuyu da açmamaya karar verdik. Sağolsun arkadaş bizi bu işten çok güzel bir şekilde soğuttu. Haksız kazanç ne kadar kolay değil mi? İnsanların parasını alarak 3-4 saat çalışıp sonra bahaneler üreterek gelmemek falan. Bu sektörde tahmin edemeyeceğiniz kadar insan tanıdım. Türkiye'nin en büyük fivem paket sunucularından birini kurdum, çeşitli çeşitli kişilerle ve her türlü karakteri olan kişilerle tanıştım. Bu arkadaşta tanıdığım en haksız kazanç elde eden birisi. Bizden sonra başkalarına giderek de aynı çalışma prensibini göstermiş olup onları da aynı şekilde dolandırmış. Bu arkadaşa paramızı ve hakkımızı hiçbir şekilde helal etmiyoruz. Yaklaşık 300-400 kişiye paket satmış biri olarak emek ve kazanç nedir? nasıl kazanılır? Çok şükür öğrendik. Umarım arkadaş aklını başına alır ve diğer insanlara da bu şekilde bir çalışma prensibi göstermez ve bir gün kafasını yastığa koyduğunda umarım ne yaptığını anlar ve bu işe devam etmez.

Sevgiler Foxen.

Ekli dosyalar

• image.png
    image.png
    55.9 KB · Görüntüleme: 29
IMG_3730.png
Salağın teki amk salın şu gerizekalı yı discord bot satarak geçimini sağlıyor fakirin teki

Mağduriyet tabii ki var ona bir şey diyemeyiz ama günümüzde 2000 tl hem paket geliştircek ( 2000 TL de paket bilemiyorum... ) sonradan bir liste ve key mantıksızlık burda zaten. 🙄
Fakat verdiğin ücretin karşılığını her türlü vermek zorunda parayı almasını biliyorsa özellikle hepsini ilk başta işi de yapmasını bilecek.

Bunun dışında forumdaki arkadaşlara da katılıyorum maalesef milletimiz çok üşengeç oysa ki 10 15 dklık videoları atlaya atlaya izlesen ymap nasıl yüklenir kıyafet paketi nasıl yuklenir artık free blip creatorlar var bildiğin kod duzeltmeden kaldırıp yükleyebiliyorsun istediğin gibi. Bu tarz temel şeyleri yapamıyorsan bence sunucu açmak hiç mantıklı değil hele karşındakini tanımıyorsan hiç girişilmez.

Günümüzde "developer" kelimesi artık çekirdek gibi maşallah herkes C++ , LUA , C# , JavaScript , HTML , CSS , developeri profesyonel vs vs bu kadar iyisen bu platformda takılman biraz garip olur açıkçası. 3 yıldır C# ögreniyorum hala kendime C# Developer demiyorum hala C# ögreniyorum çunku bilgi sonsuz.
Developer alıcaksan zaten özel scriptler yaptırmak için alınır onun dışında her şey free.

Verdiğiniz paranın hizmetin karşılığını alamamanız çok üzücü ve kötü bi durum ama yani keşke birazcık kurcalayıp sunucu açma işlerine girseydiniz, 10 tane blip düzeltme için 1200 tl para vermek veya 1 haftaya yetiştirmek için böyle paralar vermek yanlış. Keşke bu durumu önceden ayıksaydınız da bu paraları vermeseydiniz.

size scammer dedim zaten almayın sundan birşey

Arkadaşlar 1200 tl olan developer parasını zaten uğraşmamak için verdik. Kendimizde araştırıp yapmasını biliyoruz zaten. Fakat benim sadece bu işi öğrenip yapmam için zamanım yok. Liste sadece isteklerimizin bir kaçı. Arkadaş bize aylık fiyatını söyledi bizde verdik. Arkadaşı 1 ay boyunca her türlü ihtiyacımızı karşılasın diye aldık.

2güne çıkar "tatildeyim" , "çanakkaladeyim" "eksik attı" "zartzurt" "zurtzort" dolandırıcı abicim İŞ YAPMAYIN İŞ YAPMAYIN İŞ YAPMAYIN İŞ YAPMAYIN İŞ YAPMAYIN İŞ YAPMAYIN İŞ YAPMAYIN İŞ YAPMAYIN İŞ YAPMAYIN İŞ YAPMAYIN İŞ YAPMAYIN İŞ YAPMAYIN İŞ YAPMAYIN İŞ YAPMAYIN İŞ YAPMAYIN İŞ YAPMAYIN İŞ YAPMAYIN İŞ YAPMAYIN İŞ YAPMAYIN İŞ YAPMAYIN İŞ YAPMAYIN
belki içiniz soğur diye cee gang war paylaşırızda dostlarımızın emeği var içinde yaparmıyım bilmem

2güne çıkar "tatildeyim" , "çanakkaladeyim" "eksik attı" "zartzurt" "zurtzort" dolandırıcı abicim İŞ YAPMAYIN İŞ YAPMAYIN İŞ YAPMAYIN İŞ YAPMAYIN İŞ YAPMAYIN İŞ YAPMAYIN İŞ YAPMAYIN İŞ YAPMAYIN İŞ YAPMAYIN İŞ YAPMAYIN İŞ YAPMAYIN İŞ YAPMAYIN İŞ YAPMAYIN İŞ YAPMAYIN İŞ YAPMAYIN İŞ YAPMAYIN İŞ YAPMAYIN İŞ YAPMAYIN İŞ YAPMAYIN İŞ YAPMAYIN İŞ YAPMAYIN
belki içiniz soğur diye cee gang war paylaşırızda dostlarımızın emeği var içinde yaparmıyım bilmem
Krax

Tatildeyken developerlerin rahatlık seviyesi

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!