Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Prehost yetkililerinin tavrı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

prometheuss

Üye
FT Kullanıcı
Merhaba arkadaşlar bugün başıma gelen bi olayı anlatmak istiyorum. görüdüğünüz gibi arkadaş yazdı yardımcı olmak istedim yani bilgin yok ise insan gibi söyleyip yardımcı olabilirdim kişinin küfür edip hemen engel atması ayrı bir sıkıntı.
kişinin hosting firimasında sadece genel yetkili olduğunu görüyorum burada prehost sahibi olan kaan bey'in herhangi bir hatası yoktur. kaan beyden tek bir ricam vardır sadece calıştığınız kişileri adam akıllı secmenizdir. iyi forumlar

unknown.png
unknown.png
unknown.png

Türkiye piyasasın da alıştık artık :)

65917

Çalışanların tavrından dolayı özür dileriz. Olayın bizimle alakalı olmayıp kişisel konu üzerinden değerlendirdiğiniz için ayrıca teşekkürler gereken yaptırım o malum şahısa uygulanacaktır. Sizinle ile ilgili olarak Kaan Bey özel olarak konuşacaktır. Tekrardan firma ve çalışan adına özür dileriz..

-PreHost lcycstuff

Çalışanların tavrından dolayı özür dileriz. Olayın bizimle alakalı olmayıp kişisel konu üzerinden değerlendirdiğiniz için ayrıca teşekkürler gereken yaptırım o malum şahısa uygulanacaktır. Sizinle ile ilgili olarak Kaan Bey özel olarak konuşacaktır. Tekrardan firma ve çalışan adına özür dileriz..

-PreHost lcycstuff

bu konu hakkında bilgi verdiğiniz için teşşekür ederim, kaan beyde bilgi bekliyorum.

-PreHost

Son düzenleme:
1-) Vergi levhası yok

2-) BTK'ya kayıtlı değil

3-) Güvenli bir ödeme modülü yok

5-) hizmet sözleşmesi ve iade sözleşmesi yok

konuşma şekline bakar mısın tilt oldum, bide insan gibi laf anlatmaya çalışmışsın o kadar

vergi levhası işlemlerini halletmen maximum 1 saat
eline gelmesi ise 1 hafta sürer :)

1-) Vergi levhası yok

2-) BTK'ya kayıtlı değil

3-) Güvenli bir ödeme modülü yok

5-) hizmet sözleşmesi ve iade sözleşmesi yok
Türkiye piyasasın da alıştık artık :)

Ekli dosyayı görüntüle 65917

PreHost: DeHost bünyesinde barınan bir resellerdır.
VERGİ LEVHASI , BTK KAYDI, GÜVENLİ ÖDEME MODÜLÜ, SATIŞ VE İADE SÖZLEŞMESİ arayanlar deHost'da hepsi mevcuttur. Tüm satışlarımız şuan deHOST üzerinden yapılmaktadır. PreHost adına bir adet bile satışımız yoktur. Bu yüzden başımız diktir. Ortada illegal bir durum yok ancak siz bu şekilde firma adı karalamaya devam ederseniz vergi levhası çıktıktan sonra mahkemede alırız soluğu.
Bilip bilmeden yorum yapmayın lütfen. İyi akşamlar

vergi levhası işlemlerini halletmen maximum 1 saat
eline gelmesi ise 1 hafta sürer :)
VERGİ LEVHASI , BTK KAYDI, GÜVENLİ ÖDEME MODÜLÜ, SATIŞ VE İADE SÖZLEŞMESİ arayanlar deHost'da hepsi mevcuttur. Tüm satışlarımız şuan deHOST üzerinden yapılmaktadır. PreHost adına bir adet bile satışımız yoktur. Bu yüzden başımız diktir. Ortada illegal bir durum yok ancak siz bu şekilde firma adı karalamaya devam ederseniz vergi levhası çıktıktan sonra mahkemede alırız soluğu.

Gerekli açıklamayı burada yaptım :) iyi akşamlar dilerim.

Ben yaptığım incelemenin hakkında bir bilgi verdim, websitenizde herhangi bir dehost bilgilendirmesi bulunmamakta satın alma bölümüde ise modülünüz mevcut isteyen kişi satın alım yapabiliyor. Sizin bu agrasif tutumunuzu anlayamadım

1. Öncelikle satın al dediğinde dehost yönlendirmiyor pre-host.com üzerinden alım yaptırtıyor
2. o zaman kurumsal bilgi kısmına dehostun bilgilerini koyacaksın onun vergi levhasını kullanacaksın yoksa yaptığın illegal olur :)
3. "vergi levhası çıktıktan sonra mahkemede alırız soluğu." karalama derken? ben sadece vergi levhasını olmadığı söyledim sen dava ile tehh

satın alma bölümüde ise modülünüz mevcut isteyen kişi
Ben yaptığım incelemenin hakkında bir bilgi verdim, websitenizde herhangi bir dehost bilgilendirmesi bulunmamakta satın alma bölümüde ise modülünüz mevcut isteyen kişi satın alım yapabiliyor. Sizin bu agrasif tutumunuzu anlayamadım

Ödeme işlemleri kessinlikle kapalıdır son aşamaya kadar ödeme kısmı temsilidir. Karttan para çekimi yapılmaz.
Ayrıca sizin yaptığınız inceleme değildir marka karalamaktır.
Agrasif herhangi bir tavrım yok sadece yanlış anlaşılmaları düzeltiyorum ve bilgi veriyorum. İyi forumlar.

1. Görsel DeHost Sitesinden alıntı
2. İse pre-host sitesinden alıntı yani müşterileriniz çom memnundur umarım :eek:

ALİ .G yoruma bakarsanız sevinirim %99 tüm yorum aynı :D

65918

65919

1. Öncelikle satın al dediğinde dehost yönlendirmiyor pre-host.com üzerinden alım yaptırtıyor
2. o zaman kurumsal bilgi kısmına dehostun bilgilerini koyacaksın onun vergi levhasını kullanacaksın yoksa yaptığın illegal olur :)
3. "vergi levhası çıktıktan sonra mahkemede alırız soluğu." karalama derken? ben sadece vergi levhasını olmadığı söyledim sen dava ile tehh

Ödeme işlemleri kessinlikle kapalıdır son aşamaya kadar ödeme kısmı temsilidir. Karttan para çekimi yapılmaz.
Hala illegal bir iş yaptığımızı söylüyorsun ve marka karalamadığını iddia ediyorsun ironik kimseyi dava ile tehdit etmiyoruz ayrıca marka haklarımızı savunuyoruz.
Sitede satış yaparken bile kendi sitemizdeki fiyatları kullanmıyoruz deHost üzerinden satımlar yapıyoruz. Bu durumda deHost bilgilerini geçirmemize gerek kalmadığı düşüncesindeyim çünkü sitede satış yok. Ha illa bir Vergi numarası istiyorsan buyur Vergi Dairesi : Keçiören Vergi Dairesi Vergi Numarası : 3460626785 (deHost'a aittir). İyi forumlar.

1. Görsel DeHost Sitesinden alıntı
2. İse pre-host sitesinden alıntı yani müşterileriniz çom memnundur umarım :eek:

ALİ .G yoruma bakarsanız sevinirim %99 tüm yorum aynı :D

Ekli dosyayı görüntüle 65918

Ekli dosyayı görüntüle 65919

CanRow eski dehost yetkilisisin TEMA’nın Doğukan Erdinç dışında kimsede olmadığını bilmen lazımdı kınadım. :)
KaanB3Y detaylı bilgi verecek PCR testinde şuan.

CanRow eski dehost yetkilisisin TEMA’nın Doğukan Erdinç dışında kimsede olmadığını bilmen lazımdı kınadım. :)
KaanB3Y detaylı bilgi verecek PCR testinde şuan.

Yani bu bir şeyi değiştir mi?
ben sadece gözlemci olarak yorum yapıyorum burası bir forum

Burada dönen bir çok aykırı durum var vaktim yok. Sado Sado beyi konuya davet ediyorum.

Yani bu bir şeyi değiştir mi?
ben sadece gözlemci olarak yorum yapıyorum burası bir forum

Gözlem yapıp yapıcı eleştiri yapabilirsin ona lafım yok ama alttan alttan firmaya çamur atıyorsun anlamadım amacın ne?
Temanın olayına gelirsek tema aynen yüklendi logo ve isim dışında değişiklik yapılmadı vergi levhası çıkınca hepsi birer birer düzeltilecek. Bizim canımızı sıkan konu açılan konunun bizi bağlayan tek noktasının sadece bizim bilgimiz dışında bi yetkilinin birine gösterdiği iğrenç tutum biz insanların içlerini bilemiyoruz ondan ötürü ayrıca özür diledik ve kişi için özel indirimler veya hediyeler konusunda görüşmeler yaparken firmamızın karalanması.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!