Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Rehber Polis Rollerinde Kaliteyi Nasıl Düşürmezsiniz?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

kapalihesap

Üye
FT Kullanıcı
-
bu konu fivemdeki oyunculara çok fazla o yüzden kaldırıyorum siz şeflerinizle mustang alıp sivil üniformaya hitman gibi silah kılıfı takıp devriye atmaya devam edin

Son düzenleme:
-

Son düzenleme:
-
bu konu fivemdeki oyunculara çok fazla o yüzden kaldırıyorum siz şeflerinizle mustang alıp sivil üniformaya hitman gibi silah kılıfı takıp devriye atmaya devam edin
olur

gerçekten birazcık uğraş gösterip işinize yarayabilecek bi şeyler yazmak istemiştim ama sonra twitchteki fivem yayınlarını izledim ve gerçekten bu ortamın boktan bir ortam olduğunu gördüm. Üstelik polis rolü yapan kişilerin yayınına girip gerçekleri kibar bir dille söyledikten sonra "gerçekci rol yapıyorum ben." denilip banlamasaydım belki kaldırmazdım.

benim 47.000 saat fivemim var kimse benden iyi rol bilemez

-
Polis rolüne çok saçma bir sunucuda ilgi duymuştum ve orada o rolü öğrenceğime ve daha sonra diğer sunucularda uygulayacağıma hiç düşünmemiştim. Ama dediğin gibi polis rolünü çok saçma bir şekilde döndüren kitle var, özellikle çoğu twitche yayın açıp malum sunucuya veya sunuculara özenip aynısını yaptığını sanıyor. Konuyu kaldırman üzücü olmuş

Yazıyı bana özelden atabilir misiniz merak ettim.

Keşke konuyu kaldırmasaydın demek isterdim fakat malum Fivem TR kitlesi...

General Şef rolü yapan, bordo bereli departman şefi, only Türk memurlar, dar ve askeri pantolon giyip "biz realistik rol yapıyoruz" diyenler, Captain'in rütbe olduğunu bilmeyenler ve daha fazlası. Yinede yaptığın bilgilendirme için sağol. Umarım bu yazdığım mesajı biri görüp az da olsa çabalayıp ne yaptığının farkına varır.
İyi forumlar.

FiveM'de şef bile 7/24 devriye atıyor siz düşünün :D normalde captain'in üstü departman captain olup departmanda beklemesi yönlendirmesi gerekirken maşallah cümbür cemaat sahadalar.

63899

bubennasilim

abi genel şef olup hard arpici yapıcam nasil güzel mi bide hitman olcam orman kaçkını tipi yapcam sd olcam

pd dediğin direkt pit atıp m4 sıkıp wine oynamaktıryetqtakıjfnuhoşbadejsşvcjkm njueq r8 3h15rnm1313131

pd dediğin direkt pit atıp m4 sıkıp wine oynamaktıryetqtakıjfnuhoşbadejsşvcjkm njueq r8 3h15rnm1313131

wine oynamak diye bir şey yok, eğer PIT için ortam hazırsa, olay supervisor'u izin verdiyse ve PIT atabilecek birisi varsa polis seni yetkisini doğru bir şekilde kullanarak durdurur. PIT atılmasını istemiyorsan o derecede bir suç işlemeyeceksin, eğer birini rehin alıyosan M4'de kullanılır metro da gelir AIR'da gelir

bu dediklerin bilgisi olan insanların yapabileceği bir şey ama fivem ortamında kötü bir imaj oluşturulmuş herkese
bi de tabii saçma sapan arcade&fun rp gibi rp'nin özünde olmayan saçmalıklar .d

Ek olarak artık konuyu kapatırsanız sevinicem çünkü dün düzenleyip konunun içeriğini kaldırmıştım ama halen kilitlenmedi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!