Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Polis kadrosu tecrübeli, Amerikan polisi rolünü bilen insanlardan oluşuyor. 10+ kişiden oluşan bir ekibe sahibiz ve Amerikan Polisi rolünü yapabileceğ

• Konbuyu başlatan PARS
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 12
  • Görüntüleme 679
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

PARS

Üye
FT Kullanıcı
Polis kadrosu tecrübeli, Amerikan polisi rolünü bilen insanlardan oluşuyor. 10+ kişiden oluşan bir ekibe sahibiz ve Amerikan Polisi rolünü yapabileceğimiz kaliteli bir sunucu arıyoruz. Aradığımız sunucudaki özellikler:

Kartel-Mafya-Aile gibi saçma oluşumların olmaması.
Kaliteli ve güncel scriptler.
Polislere özel güncel eklentiler.
30 aktif oyuncu.

DF
Son düzenleme:
Örnek konuya göre 24 saat içinde düzenleyiniz.

DF
Karşılayamadığımız kriter sadece aktifliktir sunucumuz daha 2 gün önce açılmıştır şuanda 16 whitelist var 4-11 arası çekiyoruz bize destek sağlamak isterseniz Alp#4009 beni discord üzerinden ekliyebilirsiniz gece cevap veremeyebilirim

DF
Discord adresim: ProblematicQ#9373 bana ulaşırsanız yardımcı olabilirim.

DF
Discord adresim : ⭐ d3z - ⭐#4928 bana ulaşırsan yardımcı olurum

DF
Dostum merhabalar aradığın tüm özellikler bizde sende bize katılmak istersen Nhympex #1995 ulaşabilirsin.

DF
PexiPexy#5298 tam size göre bir server var tamamının sizden oluşabileceği 2 de alt devre memurdan oluşan bir ekip olabilirsiniz ulaşmanız yeterli gerekli bilgilendirme detaylı bir şekilde verebilirim

DF
Konu düzenlenmediği için tarafımca kapatılmıştır.

DF
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!