Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Piyasadaki efsane devler hk.

Dex

Üye
FT Kullanıcı
53081

çıldırmalık ya dosyaya bakmadım diyor birde utanmadan
ismini gizledim rezil olmasın diye ( bilmemne dev koymuş adını xD )
hayır "güvenilir" ne demek acaba arkadaşın literatüründe onuda çok merak ediyorum

soracaksınız şimdi bu ego ne diye ama egoyla alakası yok düzgün gelenlerde var örneğin:
53082

bu arkadaşın discord adında falan dev de yok baya baya "Ahmet" ( isim değiştirildi gizlilik amaçlı ) koymuş adını

mümkünse devim devim diye gezmeyin ortada eğer güvenmiyorsanız bilginize harbici dev olan adamların devliğine gölge düşüyor

DF
Bana kalırsa bu adamın durumundan şüphelenmesi oldukça normal. Bahsettiğiniz dosyayı açtıktan sonra bir sorun yaşayacağını düşünüyor ki sorma gereği duyuyor. Şahsen ben de o adamın yerinde olsam "Bir sıkıntı çıkarabilir mi?" diye sana gelip sorardım ya da alırdım dosyayı hemen ardından da decompile eder, başlardım incelemeye var mı bir üçkağıtçılık diye

DF
Son düzenleme:
////

DF
Moderatör tarafında düzenlendi:
Bana kalırsa bu adamın durumundan şüphelenmesi oldukça normal. Bahsettiğiniz dosyayı açtıktan sonra bir sorun yaşayacağını düşünüyor ki sorma gereği duyuyor. Şahsen ben de o adamın yerinde olsam "Bir sıkıntı çıkarabilir mi?" diye sana gelip sorardım ya da alırdım dosyayı hemen ardından da decompile eder, başlardım incelemeye var mı bir üçkağıtçılık diye

1- Virüstotal bedava.
2- 7.5kb exe'nin içine en fazla ne girebilir? Tüm build bilgileri exe'nin içinde duruyor. Arkadaş 2 dakika google araştırması yapıp dnSpy adlı programla bu exeyi açabilirdi.
3- Dosyama güvenmiyor sözüme mi güvenecek?
4- Yaptığı "güvenlik" soruşturması exe ile alakalı değil yediği "revive" banından kaynaklı konuşmadan anlaşılacağı üzere.

Bilader ne salak adamsın yemin ediyorum açtığın konuda bile haksızsın anlamıyorum seni

Bu salak adam senin gibi repost atmıyor en azından kendi yazdığı şeyleri paylaşıyor.

Exe koymuşsun gayet normal :D

1- Virüstotal bedava.
2- 7.5kb exe'nin içine en fazla ne girebilir? Tüm build bilgileri exe'nin içinde duruyor. Arkadaş 2 dakika google araştırması yapıp dnSpy adlı programla bu exeyi açabilirdi.
4- Yaptığı "güvenlik" soruşturması exe ile alakalı değil yediği "revive" banından kaynaklı konuşmadan anlaşılacağı üzere.

DF
1- Virüstotal bedava.

Bu salak adam senin gibi repost atmıyor en azından kendi yazdığı şeyleri paylaşıyor.

1- Virüstotal bedava.
////////////////////

DF
Moderatör tarafında düzenlendi:
anticheatini satıyorsan desteğinide vereceksin bilader adam belki bilmiyor onu bunu ne bilsin herif birsürü şikayet konun var hepsi salak bi sen akıllısın

birader* (dayanamadım)

Satmıyorum, githubumda açık kaynak kodu bir şekilde bulabilirsin ki sitemim bunun üzerine. AÇIK olan bir şeyin güvenliğini kendisi girip sorgulasın "dev" arkadaş.
2 şikayet konum var 2'side çözüme ulaştırıldı, sürüyle olan açık şikayet konularını göremedim?

Neyse, yapmayacaktım ama... Sado Sado sayın yargıcım arkadaş hakaret ediyor gereğinin yapılmasını arz ederim.

DF
Tarafımca Hakaret İçerici Yourmlar Temizlenip Gerekli Uyarılar Yapılmıştır

DF
Türkiye piyasası işte Adam bedava bulduguna bakmıyor sürekli darlıyor
benim de bir soru sorabiliri miyim?
biraz tuhaf oldu ama yukardaki cümleden sonra :D
antichatten sonra m3 admin noclipde arada anlık olarak karakteri diğer oyuncular görebiliyor bunun için bi çözüm varmı paylasımınız için tesekkürler tekrardan

DF
Ekli dosyayı görüntüle 53081

çıldırmalık ya dosyaya bakmadım diyor birde utanmadan
ismini gizledim rezil olmasın diye ( bilmemne dev koymuş adını xD )
hayır "güvenilir" ne demek acaba arkadaşın literatüründe onuda çok merak ediyorum

soracaksınız şimdi bu ego ne diye ama egoyla alakası yok düzgün gelenlerde var örneğin:
Ekli dosyayı görüntüle 53082

bu arkadaşın discord adında falan dev de yok baya baya "Ahmet" ( isim değiştirildi gizlilik amaçlı ) koymuş adını

mümkünse devim devim diye gezmeyin ortada eğer güvenmiyorsanız bilginize harbici dev olan adamların devliğine gölge düşüyor

Imagine being a dev but dunno how to unpack an exe lmao

Buradan dev kardeşlerime selamlarımı iletiyorum.

DF
Türkiye piyasası işte Adam bedava bulduguna bakmıyor sürekli darlıyor
benim de bir soru sorabiliri miyim?
biraz tuhaf oldu ama yukardaki cümleden sonra :D
antichatten sonra m3 admin noclipde arada anlık olarak karakteri diğer oyuncular görebiliyor bunun için bi çözüm varmı paylasımınız için tesekkürler tekrardan

client.lua satırlar 131, 207, 297 silinirse düzelir. Görünmezlik hilesini oyunculara da açmış olursun bu şekilde haberin olsun.

Github'ını atar mısın?

zaten tek repo var direk ona yönlendireyim seni

Imagine being a dev but dunno how to unpack an exe lmao

Buradan dev kardeşlerime selamlarımı iletiyorum.

Hayır bak onu geçtim, arkadaşın zihninde şöyle bir konuşma döndü galiba:
+ Dosya güvenilir mi?
- HAAAAYIR YASAKLI TEKNİĞİ KULLANDIN ARTIK SANA İÇİNDE VİRÜS OLDUĞUNU SÖYLEMEK ZORUNDAYIM
+ Nasıl yani?
- VİRÜSLÜ PAYLAŞTIM AMA BU SORU YASAKLI KARA BÜYÜ OLDUĞU İÇİN YALAN SÖYLEME MEKANİZMALARIM BOZULDU
- BÜTÜN PLANLARIMI SUYA DÜŞÜRDÜN SENİ LANET OLASICA BÜYÜCÜ
+ İşte bu! Birini daha yakaladım!

DF

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!