Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Sunucu Arıyoruz Pd Rölü yapacağım sunucu arıyorum?

Merhaba,
https://www.fivemturk.com/threads/t...ile-alimlari-aktif-discord-gg-6r2p93uw.45764/ NOT: BU GÖNDERİDE TÜM SCRİPTLERİMİZ GÖRÜNMEMEKTEDİR.
discord.gg/trnovarp

Herkezi Bekleriz...
》[TR] Nova RolePlay ● GUNCEL SCRIPTLER ● Aktif Ve Deneyimli Yetkili Ekibi ● En Yüksek FPS Garantisi !

LSPD ALIMLARI AÇIK.
Çete Ve Aile Açılımları Ücretsiz.

Sunucumuz'da aktif bulunan oluşumlar》Bloods Gang , Los Aztecas , Grove Street , Lspd

Boş Oluşumlar》Los Vagos , Ballas

Bir pd ekibi ve sunucu buldunuz mu bizde 3 kişiyiz ve pd rolü yapabileceğimiz sunucu arıyoruz.
Selamlar DEEP RP’de SASP rolü yapıyoruz. Gelmek isterseniz veya birleşecek ekip var ise
Discord: batu#8888 veya discord.gg/deepsasp

Öncelikle Merhabalar İsmim Ahmet 24 yaşındayım ve uzun zamandır fivem camiasındayım. Bu süre zarfında rolde sadece Pd karakteri rolü yaptım ve 762 saatim var. 762 saatin hepsinide Pd rolü yaptım. Aradığım Sunucu Arcade ve Hard arası bir sunucu aramaktayım. Lakin bu tarz sunucularda aile kartel vs var ise takılmayı düşünmüyorum. Çete olabilir ama aile kartel baron olan sunuculara pek olumlu bakmıyorum. Sadece Pd rolü yapacağım. Rütbem Sergeant II ' idi. Sunucu ve Pd yönetimi rütbe konusu ile ilgili hakkımda ne düşünür bilemem. Bu nedenle Hard ve arcade arası bir sunucu ve Aile baron kartel olmamasını önem veriyorum. Sağlık çalışanıyım. Her gün olmasa da 2 günde 1 1 günde 1 6 veya 7 saat aktif olabiliyorum. Bu nedenle işten geldikten sonra bu süre zarfında vakit geçirebileceğim bir sunucu arıyorum. Desteklerinizi ve ilgi alakanızı bekliyorum.
Ekli dosyayı görüntüle 76375
Ekli dosyayı görüntüle 76377

Ekli dosyayı görüntüle 76376
.mergen. server arıyorsanız ulaşın

discord.gg/renylife

Merhabalar. Yeni açılmış olan sunucumuzda sizi de görmek isteriz. HardRP'yi kendine ilke edinmiş yetkili arkadaşlarımla size discord.gg/merlinv adresinde yardımcı olmak isterim.

HardRP ve rol pası odaklı sosyal sunucu
İlgili ve bilgili yönetim ekibi
Lisanslı scriptler sayesinde yüksek FPS
Orta-Zor ekonomi
QBCore sistem ve PMA Voice Chat

Discord: merlinv - HarunSafak

Öncelikle Merhabalar İsmim Ahmet 24 yaşındayım ve uzun zamandır fivem camiasındayım. Bu süre zarfında rolde sadece Pd karakteri rolü yaptım ve 762 saatim var. 762 saatin hepsinide Pd rolü yaptım. Aradığım Sunucu Arcade ve Hard arası bir sunucu aramaktayım. Lakin bu tarz sunucularda aile kartel vs var ise takılmayı düşünmüyorum. Çete olabilir ama aile kartel baron olan sunuculara pek olumlu bakmıyorum. Sadece Pd rolü yapacağım. Rütbem Sergeant II ' idi. Sunucu ve Pd yönetimi rütbe konusu ile ilgili hakkımda ne düşünür bilemem. Bu nedenle Hard ve arcade arası bir sunucu ve Aile baron kartel olmamasını önem veriyorum. Sağlık çalışanıyım. Her gün olmasa da 2 günde 1 1 günde 1 6 veya 7 saat aktif olabiliyorum. Bu nedenle işten geldikten sonra bu süre zarfında vakit geçirebileceğim bir sunucu arıyorum. Desteklerinizi ve ilgi alakanızı bekliyorum.

2016 2017 fivem camiasını arıyor iseniz bi uğramanızı tavsiye ediyorum

Şuan da sunucumuza yeni legal ekibi arayıştayız eğer gelip görmek isterseniz özelden veya discorda gelip orda detayları görüşebiliriz.

merhabalar sunucumuz yeni açıldı bizde ona göre kaliteli ekipler arıyoruz sizler gelmek ister misiniz?

Sunduğumuz formu kontrol ederek sunucumuz hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Eğer beğenirseniz, sizi aramızda görmek bizi mutlu eder.

Eğer hala aramaktaysanız discord üzerinden ulaşınız E EndLoz

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!