Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Sunucu Arıyoruz PD ekibi olarak Hard rp sunucu aramaktayız.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Fightmumble

Üye
FT Kullanıcı
Pd ekibi olarak ciddi bir Hard Rp sunucusu aramaktayız. Saçma sapan cop baitlerin yapılmadığı, aile kartel baronun olmadığı, gun rp'nin yapılmadığı, sosyal rp'ye önem veren ve gerçekçiliğe yakın bir fivem sunucusu aramaktayız. Sunucunun 25+ çekmesi rol yapabilmemiz açısından bizim için önemli bir husus.
PD ekibi olarak sunucudan script, araç, kıyafet vb. gibi eklentiler istenebilir.
Diğer gerekli ayrıntılar birebirde görüşülecektir.

Discord iletişim: Ponstaleon#7403
pdlogo.png

DF
discord.gg/swag08 ulaşırsanız yardımcı olmak isteriz

DF
Merhabalar Efendim sunucumuz yeni açıldı p2w,cartel vs kesinlikle bulunmamaktadır sizleri aramızda görmek bizleri çok mutlu eder sunucumuz piyasadaki birçok sunucudan kalitelidir fps-ping optimize edilmiştir diğer detayları gelerek öğrenebilirsiniz hayırlı geceler

DF
Discorddan sizi ekledim KrewellaTR#2641 detayları konuşabiliriz.

DF
Ben seni ekleyemiyorum senin beni eklemen gerek Excsme ⍱#3739 yazarsan detaylı konuşabiliriz

DF
Pd ekibi olarak ciddi bir Hard Rp sunucusu aramaktayız. Saçma sapan cop baitlerin yapılmadığı, aile kartel baronun olmadığı, gun rp'nin yapılmadığı, sosyal rp'ye önem veren ve gerçekçiliğe yakın bir fivem sunucusu aramaktayız. Sunucunun 25+ çekmesi rol yapabilmemiz açısından bizim için önemli bir husus.
PD ekibi olarak sunucudan script, araç, kıyafet vb. gibi eklentiler istenebilir.
Diğer gerekli ayrıntılar birebirde görüşülecektir.

Discord iletişim: Ponstaleon#7403
knkm ilerletmekte olan bi projemiz var lspd ve lssd boş sunucu infinity pakettir sunucuda aile cartel baron yok gang serveridir ballas grove lost mc aztecas doludur tabi isteyeniniz geçebilir discord EKREM 18 #3162 EKLE konuşalım seni ekleyemedim 18 kişilik yetkili kadromuz var ortalama yaş +18 bekleriz

sunucu adı RivalsRP sunucu tanıtımında sunuc bulunmaktadır

DF
Yaklaşık 2 senelik tecrübeli yönetim kadrosu ve birbirinden farklı scriptleri ile Aura Roleplay sizlere eşsiz bir deneyim sunuyor. Sadece bizim sunucumuza özel Türkiye'de tek İddaa haritası ve scripti, Go-Kart haritası, Formula 1 turnuvaları, yeni ve eşsiz saç-kıyafet seçenekleri ve daha fazlası için; -

DF
Buyrun gelin sunucumuza konuşalım sunucuda şu an aile-kartel-baron sistemi yok sadece çete var. discord.gg/EXM8EWXDSM İsterseniz gelin yerinizi alın.Sunucumuzda modlu saç ve kıyafetlerde bolca vardır. Sunucumuzu 1 hafta önce açtık.Akşamları +35 çekiyoruz. Aramızda sizide görmek isteriz. (İyi bir server bulmanız dileğiyle ) MRK RolePlay

DF
Merhaba, 6 aydan uzun suredir hizmet veren Kattegat Roleplay olarak sizleri aramizda gormekten mutluluk duyariz. Sunucumuzda sabah vakitlerinde 50+ aksam vakitlerinde ise 70+ aktif oyuncumuz bulunuyor. Sizleri aramizda gormekten mutluluk duyariz. Oluşum alımlarımız açıktır.
Sunucu Detaylı Tanıtımı İçin Tıkla! :
Discord Adresimiz İçin Tıkla! :

DF
Buyrun gelin sunucumuza konuşalım sunucuda şu an aile-kartel-baron sistemi yok sadece çete var. discord.gg/EXM8EWXDSM İsterseniz gelin yerinizi alın.Sunucumuzda modlu saç ve kıyafetlerde bolca vardır. Sunucumuzu 1 hafta önce açtık.Akşamları +35 çekiyoruz. Aramızda sizide görmek isteriz. (İyi bir server bulmanız dileğiyle ) MRK RolePlay

DF
Konu eki tarafımca değiştirilmiştir.

DF
Konu sahibi aradığı sunucuyu buldu mu ?

DF
reis bugün açılıyoruz saat 20:00 da +35 40 üstü ile açılmayı planlıyoruz senide aramızda görmekten mutluluk duyarım dc ismim:! 18#316

DF
Sunucumuz Yeni Açılcak Hard Rp Olcak İletişim İçin discord.gg/w9KH2GhxEv

DF
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!