Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Paze Development (Meveloper)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

SkyElder

Üye
FT Kullanıcı
Discord
F.B. Jones#0306
Öncelikle İyi Geceler Fivemtürk Ailesi Böyle Bir Konu Açmayı Düşünmüyordum Fakat @Paze İsimli Arkadaşın Açtığı Konuyu Görünce Dayanamadım ( ).
Ben Ve @AlperenDemirr Kendimize Ortak Arıyorduk Ve @Paze İsimli Arkadaşla Yollarımız Denk Geldi , Her Neyse Bir Kaç Gün Geçti Biz Paketi Konusunu Ne Yapacağımızı Düşünmeye Başladık. İki Tane Developer Arkadaşla Konuştuk ;
1 - ) Kajudge
2 - ) G3veze

Alperen Ben Ve Paze Konuştuk Ve Developer Olarak Paket Yaptırmak İçin Gevezeyi Seçtik. Gevezede Parayı İşten Önce Alacağını Söyleyince Sadece O An Bende Para Olduğu İçin Bana Vermemi Söylediler , Bende Eyvallah Dedim. Parayı Gevezeye Attım Ve Paket Yapılmaya Başlandı , Alperen Ben Ve Paze Discord'da Ayrıntılı Olarak Para İşini Nasıl Yapacağımızı Konuştuk Ve Bi Karara Vardık. Paze'e Amcası 2 Gün İçinde Para Atacakmış Ve Paze Bana 2 Gün İçinde Parayı Atacağını Söyledi Aynı Şekilde Alperen De Öyle Alperen Le Uzun Zamandır Tanıştığımız İçin Ondan Şüphem Yoktu Fakat Paze'in Atacağını Düşünmüyordum Bundan Dolayı Da Gevezeye Paketi Paze İsterse Atmamasını Rica Ettim Oda Beni Kırmadı Sağ Olsun. Paketin Toplam Yapımı 1 Hafta Sürdü Yaklaşık Paketi Teslim Aldığımız Gün Veya Ondan Önceki Gün Yanlış Olmasın Paze'e Paketin Neredeyse Hazır Olduğunu Söyledim Ve Bunu Der Demez Geveze'ye Yazmış Paket Ne Durumda Diye Gevezede Yapılıyor Diye Dönüş Yapmış Sonrada Paze Paketi Test Etmek İçin Gevezeden İstemiş (Geveze Tarafından SS'i Atıldı Bana) Ve Gevezede Benim Ricamı Kırmayıp Paketi Paze'e Atmadı. Bu Yazışmaların SS ini Geveze Bana Atıyor Ve Saniye Geçmeden Paze Bana Paketi Kime Atacak Diyor Bende Hiç Bir Şey Çaktırmadan Bana Atar Herhalde Diyorum. Her Neyse Paketin Biteceği Gün Paze'e Paket Akşama Hazır Diyorum Ve Bana 2 Gün E Atacağım Dediği Parayı Paketi Bana Verdiğin An Parayı Atarım Diyor. Bende "kardeşim sana paket vermekten alperenle vazgeçtik dolandırıcılara verecek paketim yok hadi allaha emanet" Cümlesini Yazıyorum Ve Bana Sg Diyip Anneme Küfür Ediyor Ve Engel Atıyor Fakat Bugün Yazmayı Denedim Ve Yazdım Bana Sg Yi Küfür Anlamında Söylemediğini Ve Engel Atmadığını Söylüyor. Her Neyse Bende Bugün Attığı Konuyu Görünce Bu Yalancı Ve Meveloper Arkadaşın Tuzağına Düşmemesi İçin Böyle Bir Konu Açıyorum İyi Forumlar.

Kanıtlar = xd1.PNG xd2.PNG xd3.PNG xd5.png xd6.PNG

Son Olarak Arkadaş Karşısında 10 Yaşında Çocuk Var Sanıyor Ki Böyle Saçma U Dönüşleri Yapıyor (Bir İnsanın Aklıyla En Fazla Bu Kadar Dalga Geçilebilir Herhalde).
Arkadaş Bizden Bahsetmediğini Söylüyor Fakat Sadece Alperen Ve Benim Yorumum Var. XD

Kanıtlar = xd7.PNG

Discord : F.B. Jones#0306

NOT : SS LERDEKİ TARİH VE SAATLERE DİKKAT EDİNİZ.

Son düzenleme:
Ortada tam olarak bir dolandırıcılık olayı gerçekleşmemiş bu yüzden konu üzerinde işlem görülmeyecektir , aranızda 2li yaşanan olaydır, birbirinize güven meselesi bu işte önemlidir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!