Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Paylaşım [PAYLAŞIM] Özelleştirilmiş Kilit Sistemi

ceranim0x

Üye
FT Kullanıcı
Dostlarım selamlar,

Bugün LockSystem scripti üzerinden editleyerek elde ettiğim araç kilit scriptini paylaşacağım.
Scriptin orjinal linkinide aşağıya bırakıyorum, ilgilenen arkadaşlar bakabilir.

Benim düzenlediğim bölümler;

-Araç kilitleme animasyonu eklendi.
-Araç kilitleme sesi eklendi.
-MythicNotify 'a entegre edildi.
-Türkçeleştirmesi yapıldı.

Kullanım;
Araca binip L tuşuna basarak aracın anahtarlarını alıyorsunuz, daha sonra tekrar L tuşuna basarak aracı kilitleyip açabilirsiniz.
*Kilitleme işlemini yaparken araca yakın olmalısınız ve kapısına doğru bakmalısınız.

Kurulum;
resources klasörüne ceranim0xKilit ve mythic_notify klasörünü atın ve server.cfg üzerinden start verin.

Linkler;
Editlediğim versiyon ->
Orjinal versiyon ->
Gerekli bildirim sistemi ->
VirusTotal ->

Screenshot_1.png Screenshot_4.png Screenshot_5.png

Moderatör tarafında düzenlendi:
Başarılı Başarılarının Devamını Diliyorum!

bi video olsaydı dadından yinmezdi. Yine de ellerine, emeğine sağlık kardeşim.

???

Eline sağlık, güzel görünüyor :)

abi güzel gözüküyor da forumda vorp ismini kullanmak yasak biliğim kadarı ile yanlış anlama

abi güzel gözüküyor da forumda vorp ismini kullanmak yasak biliğim kadarı ile yanlış anlama
Öyle mi? Gerçekten bilgim yok o konuda. Başlığı düzenleyemiyorum şuan. Sıkıntı yaratıyorsa yetkili arkadaşlar düzenleyebilirler.

Motoru kilitlediğinde eğer devrilirse motoru hiçbir şekilde görmüyor, kilitli şekilde bugta kalıyor. Buna bir çözüm var mı?

Şimdi denedim, anahtarı torpidodan alma vesaire çalışıyor, ama sadece araç içinde arabayı kitleyebiliyorum araç dışına çıktığımda ne ses çalışıyor ne araba kitleme sadece animasyon çalışıyor

Şimdi denedim, anahtarı torpidodan alma vesaire çalışıyor, ama sadece araç içinde arabayı kitleyebiliyorum araç dışına çıktığımda ne ses çalışıyor ne araba kitleme sadece animasyon çalışıyor
Benim hatam aracın kapısına çok yaklaşman lazımmış özür dilerim. Bunun mesafesini arttırabiliyoruz dimi ?

Benim hatam aracın kapısına çok yaklaşman lazımmış özür dilerim. Bunun mesafesini arttırabiliyoruz dimi ?

Aynen konuda belirttim onu. Şuanlık maalesef bir bilgim yok o konuda, biraz baktım ama bulamadım maalesef.

Eline sağlık.Ancak forumda vorp/videoyunrp gibi sözler kullanılması yasak olduğundan ismini özelleştirilmiş kilit sistemi yapıyorum

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!