Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Paket Paylaşılmayan Bazı FiveM Roleplay Paketleri

INJ3CT0R

Üye
FT Kullanıcı
Discord
!NJ3CT0R#1337
Selamlar Dostlar, bazı paketler nadir diğerleri belki paylaşılmıştır hiçbir fikrim yok şimdiden iyi kullanımlar

CREDİT: @INJ3CT0R ,@Vusca ,@Trojen ,@KraxL

Son düzenleme:
Selamlar Dostlar, bazı paketler nadir diğerleri belki paylaşılmıştır hiçbir fikrim yok şimdiden iyi kullanımlar

CREDİT: @INJ3CT0R ,@Vusca ,@Trojen ,@KraxL

ne güzel satıyorduk

Yavaştan Linklere Erişim Koymaya başlamışlar xd

aga bişey sorcam admin komutlarını nerdne bulurum yani şöyle sunucudaki komutları hepsini meslek vermeyi para verme item komutla hepsi nerden ulaşabiliirm

aga bişey sorcam admin komutlarını nerdne bulurum yani şöyle sunucudaki komutları hepsini meslek vermeyi para verme item komutla hepsi nerden ulaşabiliirm
altyapılarından bulabilirsin ex_extended veya extendedmode hangi altyapı var ise

dostum çoğu dandik bunların

knk ortaklık düşünürmüsün bilgili olduğunu düşünüyorum ben developer arıyorum maddi gücüm pek yok vds key falan kendim alırım ama paketten analayan biri lazım konuşabilme şansımız varmı acaba

knk ortaklık düşünürmüsün bilgili olduğunu düşünüyorum ben developer arıyorum maddi gücüm pek yok vds key falan kendim alırım ama paketten analayan biri lazım konuşabilme şansımız varmı acaba
Dostum Selamlar, bu aralar çok ortağım var tekrardan teklifini değerlendireceğim

kanka hype benim pakette sorsaydınız sqlleri düzgün halini atsaydım :d

Paketleri deniyen varmı hangisi daha iyi veya bugsuz açıksız hangisi ?

Benim paket burda ne arıyor,ah tj üzümlü kekim

Eternal benim sunucumdu paketini tavsiye etmem dupe vs başınız çok ağrır kafayı yersiniz :D

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!