Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Paylaşılan Eklentilerim Hakkında

Kagan

?????????
FT Kullanıcı
bir ucube editlediğim ve kendi yaptığım bazı paketleri paylaşmış. kim olduğunu çok iyi biliyorum. eskiden çalıştığımız bir ortağımızdı yaptığı şeyler yüzünden aramızdan atılınca paylaşmaya çalıştı çok umrumda değil paylaştığı şeyler hiç umrumda değil zaten kullanmadığım eski şeylerdi bu kadar boş konular için kusura bakmayın iyi günler.

bir ucube editlediğim ve kendi yaptığım bazı paketleri paylaşmış. kim olduğunu çok iyi biliyorum. eskiden çalıştığımız bir ortağımızdı yaptığı şeyler yüzünden aramızdan atılınca paylaşmaya çalıştı çok umrumda değil paylaştığı şeyler hiç umrumda değil zaten kullanmadığım eski şeylerdi bu kadar boş konular için kusura bakmayın iyi günler.
Kuyruk acısı diyelim biz ona

Arkamızdan iş yapan önümüzden yiyebilir saygılar.

gönder gelsin hocam nede olsa gizliye aldım
Hocam bunda kötü bişey yok eski scriptler diyorsun önemli değil diyorsun ben konuya cevap yazıyorum paylas o zaman dye Arkadaşlarınla gelip saldırıyorsun bu konu açmandaki amaç nedir yani onu anlayamadım ? seni tanımam etmem baska bi konu vardı birilerinin anasına sövülen konu kaldırılmış o arkadaşa neden yaptırım uygulanmadı neden kaldırıldı bende burda dedim ki madem önemsiz senin için paylas madem eski neden bu kadar forumu ayaga kaldırdın onu anlamadım amaç ne yani ağlamak mı tgiann bile bu kadar ağlamadı adamın paketini hiç ettiler sizin scriptleri merak ettim bu kadar önemlimi yada kalitelimi ? Yorum alıntılayıp video resim laf atma gibi davranışlarınızın dışında insanca konusarak analatacak biri varsa yazsın yoksa yazmayın çok da umrumda yani senin scler

Hocam bunda kötü bişey yok eski scriptler diyorsun önemli değil diyorsun ben konuya cevap yazıyorum paylas o zaman dye Arkadaşlarınla gelip saldırıyorsun bu konu açmandaki amaç nedir yani onu anlayamadım ? seni tanımam etmem baska bi konu vardı birilerinin anasına sövülen konu kaldırılmış o arkadaşa neden yaptırım uygulanmadı neden kaldırıldı bende burda dedim ki madem önemsiz senin için paylas madem eski neden bu kadar forumu ayaga kaldırdın onu anlamadım amaç ne yani ağlamak mı tgiann bile bu kadar ağlamadı adamın paketini hiç ettiler sizin scriptleri merak ettim bu kadar önemlimi yada kalitelimi ? Yorum alıntılayıp video resim laf atma gibi davranışlarınızın dışında insanca konusarak analatacak biri varsa yazsın yoksa yazmayın çok da umrumda yani senin scler
aga birşey mi yaptım ne anlatıyorsun sen o kadar konu açıldı 1 mesaj bile yazdım mı?

neyse kendiniz yazın kendiniz eğlenin gençler bende adam hesabına alıp yazıyorum konuya

Dondurmam fantalı pepsiii

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!