Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Paket Panthera Qbus Framework Paket

Discorddan daha rahat yardımcı olurm E EpochX

Arkadaşlar sqlde permission tablosu içinden yetki vermeniz gerekmektedir

verdim birşey olmuyor sunucuyu kapatıp açtığım halde hepsini doğru doldurdum?

aga konu çok iyi sabite çekilmeli bence geliştirmek için çok güzel bir paket ?

Güzel drama döndü ? bunun üstüne bir sabit bekliyoruz konu çok hypeli?

Envanteri paylaşmanızı tavsiye etmiyorum. Bahsettiğiniz gibi birden fazla satıcı olan ve emek veren kişi var. Emek, hak ve hukuk kavramlarını bilmeniz de güzel bir örnek olacaktır diye düşünüyorum. Ayrıca eklemek isterim ki ben satıcı değilim :)

Envanteri paylaşmanızı tavsiye etmiyorum. Bahsettiğiniz gibi birden fazla satıcı olan ve emek veren kişi var. Emek, hak ve hukuk kavramlarını bilmeniz de güzel bir örnek olacaktır diye düşünüyorum. Ayrıca eklemek isterim ki ben satıcı değilim :)
benimde emeğim var kanka ama olan oldu artık bir kere

FiveM den bahsediyoruz neyin emeği neyin hak hukukundan bahsedion kullandığın kaç script kendi yazımın 10 scripten 9u çalınıp değiştirilmiş sc'ler yıl olmuş 2021 FiveM'de hak hukuktan bahseden var ilginç hala anlayamadınız ortam.Burası kurtlar sofrası olum ya payını alırsın yada aç kalırsın :d

Konuya gerekli inceleme yapılıp tekrardan konu yorumlara açılmıştır.

Yararlı Paylaşım +1

FiveM den bahsediyoruz neyin emeği neyin hak hukukundan bahsedion kullandığın kaç script kendi yazımın 10 scripten 9u çalınıp değiştirilmiş sc'ler yıl olmuş 2021 FiveM'de hak hukuktan bahseden var ilginç hala anlayamadınız ortam.Burası kurtlar sofrası olum ya payını alırsın yada aç kalırsın :d
Işte ben de seninki gibi yamyamlık düşüncesinin önüne geçmek adına bir örnek oluşturulabileceği yorumunu kattım. Iyi forumlar :)

Ayayayaa tekrardan mı açılmış yoksa

Işte ben de seninki gibi yamyamlık düşüncesinin önüne geçmek adına bir örnek oluşturulabileceği yorumunu kattım. Iyi forumlar :)
knka adam envanteri kendi yapmışsa istediği gibi paylaşır hak hukuk ne alaka kendi yaptığı şey sonuçta

polis cephaneliğini bulamadım :(

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!