Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Paketin ücretini aldı bozuk paket verdi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

CinaRip

Üye
FT Kullanıcı

Fivemtürk üzerinde paket ararken bu kişiye rastladım paketin fotoğrafları güzel duruyordu kişiyi discord üzerinden buldum ve paketi bana gösterdi paket gösterdiği kadarıyla hoşuma gitmişti ve maddi sıkıntıları olduğunu söyledi bende paketi beğendiğim için almaya karar verdim daha sonra kişi bana ininal barkdunu attı ve parayı kişiye yolladım daha sonra bana paketin linkini attı makinaya kurdum start verdim paket bozuk daha sonra kişiyi discord üzerinden aradım ve paketin bozuk olduğunu söyledim kişi bana paketi yanlış kurmuşsundur vs dedi ve bana gösterdiği şekilde tekrar kurmamı istedi bende onun gösterdiği şekilde tekrar kurdum ve aynı sorun vardı kişi bana kendindeki paketi drive a alıp bana atıcağını söyledi ve bir gün sonra olucağını söyledi fakat 3gündür bekliyorum hayla bir haber yok kişiyi discord üzerinden arıyorum bakmıyor mesaj atıyorum cevap vermiyor ama başka insanların mesajlarına dönüyor paketin çalışan halini hayla daha alamadım kişiye mesaj yazıyorum fakat hayla bakmıyor.

Son düzenleme:
Geçmiş olsun Daha döneceğini sanmıyorum inşallah çok büyük bir meblağ vermemişindir

Kanka kişiyi tanımıyorum senide tanımıyorum ancak ortada bir kanıt sunmadan dolandırdı demek çok saçma değil mi?

Geçmiş olsun fakat , biraz belli gibi yeni açılmış bir hesap , emek verilmemiş bir konu ve 150 TL 'ye alabileceğin max hizmet olabilir

Geçmiş olsun keske bi güvence veya referans veren birinden alsaydın.

Fake hesap olduğu çok bariz geçmiş olsun dönüş yapmaz

O kişiden yana bir açıklama gelceğini düşünmüyorum şahsen gelse bile yalanlar bana kalırsa.

Lütfen bir kullanıcıdan ürün alırken referans + mesaj sayısı + forumda ki puanı gibi şeyleri kontrol etmeden almayın.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!