Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Soru paketime kıyafet paketi eklediğimde tx admin hata veriyor

• Konbuyu başlatan Merd
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 12
  • Görüntüleme 415

Merd

Üye
FT Kullanıcı
paketime kıyafet paketi ekliyorum ve ensure veriyorum ardından tx adminden sunucuyu açmaya çalıştığımda ise sunucu kendini sürekli yeniden başlatıyor

up

+up

paketime kıyafet paketi ekliyorum ve ensure veriyorum ardından tx adminden sunucuyu açmaya çalıştığımda ise sunucu kendini sürekli yeniden başlatıyor
txadmin ayarlarına gir oradan sunucu baslatma süresini 10 dakika yap.
1702380089482.png

10 dakikada zaten ama sürekli kendini yeniden başlatıyor paketin boyutu birşey değiştirirmi yada birkaçkere yeniden başlasa açılırmı

10 dakikada zaten ama sürekli kendini yeniden başlatıyor paketin boyutu birşey değiştirirmi yada birkaçkere yeniden başlasa açılırmı
açılmaz sürekli yeni başlama ile key falan var mı

Kiyafet paketinin boyutu büyük oldugundan dolayi txadmin timeout atiyor ve yeniden baslatiyor.
Yapabilecegin en basit yöntem kiyafet paketini 3 / 4 ayri dosya haline getirmek, bu sayede her resource timeout zamaninin içerisinde baslatilir ve sorun ortadan kalkar.
Ayni sorundan müzdarip birçok müsterim oldu ve bu yöntemle hallettim.

Kiyafet paketinin boyutu büyük oldugundan dolayi txadmin timeout atiyor ve yeniden baslatiyor.
Yapabilecegin en basit yöntem kiyafet paketini 3 / 4 ayri dosya haline getirmek, bu sayede her resource timeout zamaninin içerisinde baslatilir ve sorun ortadan kalkar.
çok teşekkür ederim sizin dediğiniz yöntem ile çözdüm çözüm budur aynı sorunu yaşayan kişiler bu şekilde çözebilir teşekkürler.

kanka ben pakette kıyafet paketini bulamıyorum

yoktur o zaman "kanka".. 10 slot a kadar full free çalisir hersey, 10 slot un üzerinde key alman gerekir.
Eyvallah sağolasın developer uğraşsın aga onun sıkıntısı bulmak la uğraşamam arkadaşınki ile aynı hata tam açılıyor derken restart veriyor cmd den başlatınca açıldığı gibi kapanıyod

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!