Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Paket Paket arıyorum

melihcangkc

Üye
FT Kullanıcı
Selamlar Millet Çoğu büyük sunucunun para içerisinde dönmesinden sıkıldım güzel rol döndürüceğim sadece sunucunun kendi kendine dönmesi için çabalıyıcağım için düzgün bir paket arıyorum tanıtım yapabilecek arkadaşları // adresine beklerim

Moderatör tarafında düzenlendi:
Priv olarak nitelendirdiğimiz, piyasaya göre bir tık pahalı bir paketimiz mevcut. Tamamen özelleştirilmiş ve starta hazırdır. İletişim için imzadan discorda ulaşabilirsin
İyi çalışmalaaar

Selamlar Millet Çoğu büyük sunucunun para içerisinde dönmesinden sıkıldım güzel rol döndürüceğim sadece sunucunun kendi kendine dönmesi için çabalıyıcağım için düzgün bir paket arıyorum tanıtım yapabilecek arkadaşları discord.gg/6BJ4QSyGxj adresine beklerim

Konumuza göz atabilirsiniz.

Selamlar Millet Çoğu büyük sunucunun para içerisinde dönmesinden sıkıldım güzel rol döndürüceğim sadece sunucunun kendi kendine dönmesi için çabalıyıcağım için düzgün bir paket arıyorum tanıtım yapabilecek arkadaşları discord.gg/6BJ4QSyGxj adresine beklerim
Bunun için para vermene gerek yok QB'nin orjinal paketi github ta açik kaynak kodlu. Istedigin araçlari yükle ve kiyafet paketi keyfine bak :) parani bosuna yedirme. max 1 saat alir. Sonuçta zevkine açtigin bir sunucu olmayacak mi ?

Bunun için para vermene gerek yok QB'nin orjinal paketi github ta açik kaynak kodlu. Istedigin araçlari yükle ve kiyafet paketi keyfine bak :) parani bosuna yedirme. max 1 saat alir. Sonuçta zevkine açtigin bir sunucu olmayacak mi ?
evet ben zevk için açıyorum ama oyuncular kaliteli vakit geçirmek için gelecekler ve ben bilgisiz bir şekilde açarsam insanların zevklerinin içine edebilirim

evet ben zevk için açıyorum ama oyuncular kaliteli vakit geçirmek için gelecekler ve ben bilgisiz bir şekilde açarsam insanların zevklerinin içine edebilirim
iyi de bu söylediğin kendinle çelişmek. Paket te alsan sadece paketin özellikleri ile kalmış olacaksın. Zaten ortada olan genel olarak tüm paketler sağdan soldan toplanmış scriptlerin startları veriliyor. Bunu zaten bilmiyorsan açman da saçma. Developer tutarsın örneğin kaza geçirdi o kişiyi 1 hafta 2 hafta veya 1 ay mı bekleyeceksin ?

Karar senin karar para senin para sadece aydınlatmak istedim.

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!