Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Ötüken RP nedir?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
bu kişi kimdir acaba discord ismi varsa atarmısınız
Benim parasını ödediğim host ve domain'imle kendi E-Spor reklamını yapan FT yetkilisi de burdaymış bak. Kendi arkadaşları diye hemen karalamaya başla sende sdgnsdjsgns

Beni 10 aydır bilen bilir GunRP azaltmak için çoğu şeyi kısıtlarım. Zamanında Ötüken ismiyle Zirvedeyken de aynıydı 10 kişi çekerkende böyleydi. Halen de bu şekilde. :D
reis bana boş çeten var mıdır sağlam rol yaparım

Benim ismimi, gifimi kullanarak beni taklit ettiği için Forumda küfür etti vs diye konu açtığım doğrudur. Zaten konu açıldıktan 1 saat bile geçmeden Sado Hardware 'e tekrar yazıp konunun silinmesini talep ettim, oda sildiğini belirtti. Sushi meselesine gelirsek küfürleştiği kişi benim sunucumda daha önce oynuyordu, küfür muhabbeti olduğu zaman ne sunucumda nede Discord'umda bulunmuyordu. Oyuncum yada Discord sunucumda olmayan biri için kimseyi banlayamam. Kimsenin özeline karışamam. Moonshine isimli arkadaş Sushi isimli kişiye özelden Am*nıza Koyacaz, Yine aynı Ballas Gang içindeki Moonshine'ın arkadaşı tarafından durumuna Aztecaslar Allah'ınızı S*kecem gibisinden durum atıldı, bunlar Sushi tarafından o zamanki yetkililerime söylendiğinde (Bu Yetkililer konuyu açan Estel, HellFire vs) arkadaşları olduğu için ona birşey denmemiştir. Konunun başında da dedikleri gibi sürekli aktif olamıyorum, takip edemem.
Ve olayın içinde olarak sadece ismini kullanan ve tam aynısını değil yaş kısmını değiştirmiş birini fivemturkte adımı kullanıp millete sövüyor diye paylaşıyorsun ve ek olarak millete key ve paket satıyorum diye iftira atıyorsun bu olaydan sonra kim güvenebilir

Benim parasını ödediğim host ve domain'imle kendi E-Spor reklamını yapan FT yetkilisi de burdaymış bak. Kendi arkadaşları diye hemen karalamaya başla sende sdgnsdjsgns
O konuyu burda açamayacağınızı bildiğiniz gibi ben burada tartışma olayına el atmak ve incelemek için forumumuzda bunu yapmaya yetkili ve izinli birisiyim bunuda sizden istemem gayet normal birşey ve host ismini ve domaini alma konusunu kanıtlarsanız sevinirim iftiralara devam etmeye gerek yok İyi Forumlar Dilerim

Ve olayın içinde olarak sadece ismini kullanan ve tam aynısını değil yaş kısmını değiştirmiş birini fivemturkte adımı kullanıp millete sövüyor diye paylaşıyorsun ve ek olarak millete key ve paket satıyorum diye iftira atıyorsun bu olaydan sonra kim güvenebilir
Dediğim gibi paylaştıktan maks 1 saat sonra sildirdim Sado'ya. Yaklaşık 3 Yıldır FiveM'deyim, 10 aydır da sunucum var. İsteyen güvenir isteyen güvenmez pek umrumda olan birşey değil.

Beni 10 aydır bilen bilir GunRP azaltmak için çoğu şeyi kısıtlarım. Zamanında Ötüken ismiyle Zirvedeyken de aynıydı 10 kişi çekerkende böyleydi. Halen de bu şekilde. :D
Çok inandırıcı bence.

O konuyu burda açamayacağınızı bildiğiniz gibi ben burada tartışma olayına el atmak ve incelemek için forumumuzda bunu yapmaya yetkili ve izinli birisiyim bunuda sizden istemem gayet normal birşey ve host ismini ve domaini alma konusunu kanıtlarsanız sevinirim iftiralara devam etmeye gerek yok İyi Forumlar Dilerim
Sitemin düzenlemesini yaptığı dönemde sunucu ismi değiştirdiğim için siteyi salmıştım, AgoraRoleplay ismindeki siteye Belaboyz E-Spor reklamını yapmak peki? :D
36823

İstediğiniz gibi sallamaya devam edin, umrum dışısınız artık ;)

Benim Yazdığıma Dair Yada Benim Olduğuma dair bir kanıt varmıdır rica etsem O varsa atarmısınız Birde Hangi Buraktan Bahsettiğini Bahsedermisiniz
Burak olarak ortak tanıdığımız site vs ile uğraşan senden başka kimse yok ;)

ÖtükenRP iken girdiğim sunucuda yaklaşık olarak 5 ay bi aktiflik sürem oldu bu süreçte 4.5 bin tl kadar bağış yaptım gerek yayınlarında donate gerek sunucuya yaptığım yardımlar bu kadar şeye rağmen ÖtükenRP de yetkili oldum gerekli tüm destekleri elimden geldiğince yaptım ama böylesine buralara şikayet edicek kadar düşüleceğini pek bilmiyordum açıkcası yönetimden bütün stafflarda dahil herkes şikayetciydi şimdi gelip burada atıp tutuyor olması beni sadece güldürüyor GunRP minimum seviyede olsun diye çabalıyorum diyor ama 25 tllik bir donate yaptığında pistol ve uzi veriliyordu çoğu zaman. nedense şuan atıp tutuluyor bize herzamanki GulyaBunny GulyaBunny sunucudan bir ekip çıktığında arkasından küfürler hakaretler ve daha fazlası daha fazla söyleyeceğim birşey yok burda kendisini komik hale düşürmekten başka yaptığı birşey yok ?

İstediğiniz gibi sallamaya devam edin, umrum dışısınız artık ;)
Ve O konuda Konuştuğun Kişiyle Benim Şahsıma Ettiğin Ailevi Küfürleride Atarsanız Orayı Kesmeden Sevinirim Ve O burak benmiyim acaba ismim Rental ve O Şahıs Kimden Bahsediyor Bir bilgim yok

Öncesinde AlestaV2, Ötüken , ÖtükenV2 , Agora , Aspanda isimlerini kullanmış şuan ötüken rp olarak devam eden bir rp sunucusudur. Ben şahsen 5 ay civarında vakit geçirdim ve bu süre boyunca bir kaç kişi hariç yönetimden şikayet etmeyen kimseyi görmedim. Bende genel anlamda yönetimden şikayetçiydim. Sunucu da sosyal rp yapıcaz deniyor bunun için gun rp minimum seviyede tutulmaya çalışılıyor. Buna çetelerin çatışmasının yasaklanmasıda dahil. Çatışma rolleri gunrp adı altında yasaklanıyor.Eğer çete rolu yapıcaksanız asla önermem. Gun rp minimum denmesine rağmen neredeyse her donator paketinde silah bulunuyor. Sunucuda mikrofonsuz rol yapan birine rastlayabilirsiniz (Dilsiz rolu değil /me kullanarak konuşuyor).Ekli dosyayı görüntüle 36822

Sunucuda yetkili olarak sadece 2 kişiyle görüşebiliyorduk bunlardan biri Carlos'tu. Artık oda sunucuda değil. Sunucunun sahibi olan GulyaBunny GulyaBunny (539909955613098048) vakit bulamadığından pek ilgilenemiyordu. Şimdiye kadar bi sorunumuzda yoktu ancak biz yönetimden şikayet edip yaklaşık 15 kişi (çoğu staff) sunucudan ayrıldığımızda arkadaşımız HellFire5 HellFire5 iftira atmaya vakit bulmuştur. Sadece ismini Gulyabunny yaptığı için benim adımla key ve paket satışı yapıyor insanların ailevi değerlerine küfür ediyor diye fivemtürkte iftira atmaya çalışmıştır. Arkadaşımız HellFire5 HellFire5 Sado Hardware a durumdan bahsedince konu silinmiştir.

Sunucudan ayrıldığımızda bile sunucudaki bazı karaktersizleri şikayet ettik. Mesela Sushi (457630539193516033) nickini kullanan genç arkadaş bizim arkadaşlarımızdan birinin ablasının fotoğraflarını sağda solda paylaşıp dalga geçmiştir. Bu genç arkadaşı şikayet ettiğimizde şuanki adıyla ÖtükenRP den banlanmış fakat aynı gün içinde geri açılmıştır. Ayriyetten şikayet eden arkadaşında discorddan whitelisti alınmıştır. Bu genç arkadaş AspandaRP zamanında iftira ve hakaretlerde bulunmasına rağmen defalarca banı açılmıştır. Oyuncular çok iyi bilir. Sunucu kesinlikle pay to windir.

Bahsettiğim konuların ssleri ekte mevcuttur.
Su konuya cevap vermeyip başkalarına sallayan ve konudan tamamen çıkan GulyaBunny GulyaBunny kendinden kaç yas küçük birine ana bacı sövdü diyip fivemturkte paylaşıp iftira atarak yeterince düştün zaten

ÖtükenRP iken girdiğim sunucuda yaklaşık olarak 5 ay bi aktiflik sürem oldu bu süreçte 4.5 bin tl kadar bağış yaptım gerek yayınlarında donate gerek sunucuya yaptığım yardımlar bu kadar şeye rağmen ÖtükenRP de yetkili oldum gerekli tüm destekleri elimden geldiğince yaptım ama böylesine buralara şikayet edicek kadar düşüleceğini pek bilmiyordum açıkcası yönetimden bütün stafflarda dahil herkes şikayetciydi şimdi gelip burada atıp tutuyor olması beni sadece güldürüyor GunRP minimum seviyede olsun diye çabalıyorum diyor ama 25 tllik bir donate yaptığında pistol ve uzi veriliyordu çoğu zaman. nedense şuan atıp tutuluyor bize herzamanki GulyaBunny GulyaBunny sunucudan bir ekip çıktığında arkasından küfürler hakaretler ve daha fazlası daha fazla söyleyeceğim birşey yok burda kendisini komik hale düşürmekten başka yaptığı birşey yok ?
Kanıtlar mısın canım benim? Toplamda 2 Bin küsür bağış yaptın, Sponsor paketi 3 Bin TL ve içinde Modlu Malikane veya özel araç yok değil mi? Ama ben sana 4-5 tane "Sana Özel Araç", modlu malikane, mekanik ve gece kulübü hediye etmiştim ;)

Aramızda ki özel konuşmalar paylaşılmasaydı atmazdım bir ekran görüntüsü paylaşılacaksa ailevi değerlere ettiğin küfür kısmını kırpmamanı beklerdim senden GulyaBunny GulyaBunny

Ekli dosyalar

• Adsızsssssss.png
    Adsızsssssss.png
    120.7 KB · Görüntüleme: 27
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!