Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Oprahost.com Hırsızlık ve yalancılık

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

yusufemreb41

Üye
FT Kullanıcı
Oprahost.com a kendi yaptığımız paketi sunucu açmak için istediler ve güvenip ücretsiz verdik verdikten sonra paketi editleyip satışa çıkardılar ve 'Cpt.Chieff#2164 adlı kişi daha doğru düzgün developer olmamaış kişi bana alaycı bi şekilde istesem lisansını silip kendi lisansımı koyarım ek olarak artık oprahosta ait bu paket dediklerinde divinesunucum.com kendi hosting firmam ile discordalarına gidip konuşmaya başladığımzda yalanlar havada uçuşuyordu bizde bu duruma mahkeme ile sonuç landıralım dedik ve onlarda vergi levhalarını,bilgilerini istediğimizde oprahostun sahibi sert bi şekilde bize alay edip banlamıştır ve hakkımızı burda aramaya geldik bu durumdan etkilenen ! CcRush#6681 adlı arakdaşım ve ben şikayatçiyim ve sizlerde bu oprahost adı altında satılan paket ve vds lerinden asla almamanızı tavsiye ederim bi kaç kanıt bıraktım ss olarak buyrun bakın sizde

Ekli dosyalar

• Screenshot_139.png
    Screenshot_139.png
    63.8 KB · Görüntüleme: 129
  • Screenshot_119.png
    Screenshot_119.png
    11 KB · Görüntüleme: 106
  • Screenshot_132.png
    Screenshot_132.png
    122.1 KB · Görüntüleme: 98
  • Screenshot_135.png
    Screenshot_135.png
    80.7 KB · Görüntüleme: 92
  • unknown.png
    unknown.png
    15.1 KB · Görüntüleme: 85
Oprahost ile 2-3 aydır çalışıyorum.Hiç bir problem yaşamadım.Benim paketlerimi de satışa koydular fakat hiç bir paketimi kimseye teslim etmedim satışı için.Gayet de memnunum kendilerinden.

Oprahost ile 2-3 aydır çalışıyorum.Hiç bir problem yaşamadım.Benim paketlerimi de satışa koydular fakat hiç bir paketimi kimseye teslim etmedim satışı için.Gayet de memnunum kendilerinden.

Knk vds konusundan banada yardımcı oldular ondan dolayı proglem yok benimde paketi satışa koydular benoprahost firma sahibine paketi verdim kendisi istedi kulanabilirmiyiz dediği için verdim ve sonra verdim paketi kurdum vds lerine Şu arkadaş paketi satışa çıkardı yan hesaptan yazınca anladık :)

Ekli dosyalar

• unknown.png
    unknown.png
    24.8 KB · Görüntüleme: 31
  • unknown.png
    unknown.png
    21 KB · Görüntüleme: 31
  • unknown.png
    unknown.png
    21 KB · Görüntüleme: 30
Knk vds konusundan banada yardımcı oldular ondan dolayı proglem yok benimde paketi satışa koydular benoprahost firma sahibine paketi verdim kendisi istedi kulanabilirmiyiz dediği için verdim ve sonra verdim paketi kurdum vds lerine Şu arkadaş paketi satışa çıkardı yan hesaptan yazınca anladık :)
Hata sence kimde? Yanlış anlama ama kanka enayi paketi.

Hata sence kimde? Yanlış anlama ama kanka enayi paketi.
Hata kurumsal bir firmanın paket dilenmesinde. Ve müştersinden aldığı paketi kendi adı altında insanlara kakalamasında birde bnun üstüne müşterisine yalan söyleyip iftiracı konuma getirmesinde. Karşındaki bir insan yada arkadaşın değil. Karşındaki kurumsal bir hosting firması(sözde). Bu yüzden enayi paketi gibi bir terim kullanmamız yanlış olur. O zaman sende enayisin?

Hata kurumsal bir firmanın paket dilenmesinde. Ve müştersinden aldığı paketi kendi adı altında insanlara kakalamasında birde bnun üstüne müşterisine yalan söyleyip iftiracı konuma getirmesinde. Karşındaki bir insan yada arkadaşın değil. Karşındaki kurumsal bir hosting firması(sözde). Bu yüzden enayi paketi gibi bir terim kullanmamız yanlış olur. O zaman sende enayisin?
Konu sahibi değilim.Kendileri ile bir anlaşmamız vardı.Benim de paketlerim satışa sunuldu fakat gidip makinelerine paketimi kurmadım.Veya makine verin paket vs bir ticaret yapmadım.

Merhaba, forum adresimizde oprahostu tarafımızca konuya davet edip konu hakkında görüşüp uzlaşabilmek için kişinin forum üzerinde kurumsal üyeliğe sahip olması gerekmektedir. Kişi veya kişiler forumumuz üzerinde böyle bir üyeliğe sahip değil bu yüzden konu tarafımca kapatılmıştır. Dava açılacağı belirtilmiş bu durum sonuçlandığı vakit bu konu güncellenebilir konu sahibi bizimle iletişime geçmesi yeterlidir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!