Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

OnlyArdaX Şikayetciyim

• Konbuyu başlatan Deus
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 18
  • Görüntüleme 1K
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Deus

Üye
FT Kullanıcı
cyroz3x OnlyArdaX Kendisi dün bi olayla anıldı bende bir yorum yapmıştım daha sonrasında kendisi hakkında discordumda insanları uyarmak amaçlı onun discordunu paylaştım ve uyardım sonrasında kendisi discordumdan ya bi kişi aracılığıyla yada yan hesabıyla girip görmüş ve bana şahsi hesabından tehdit edercesine yazmış bulunmakta bu şahıs tam 13 11 yaş aralığına sahip ve insanların bu şahısın bu yaşta nelerle uğraştığını bir mesajla göstermek isterim iyi günler ettiği tehditden dolayıda kendisinden şikayetciyim lütfen gereği yapılırsa sevinirim.

Discord ismi: ⎝╲⧹Only⧸╱⎠#1799
Screenshot_1.png

DF
Bu tarz çocukların fivemturk gibi forumlardan uzaklaştırılması en doğal çözüm bence.

DF
? 11-13 mü? böyle peygamber gibi konuşuyorsunuz ya gülüyor insan kafanızdan bişeyler uyduruyorsunuz ve sana şunu diyim ben orda sana hakaret veya küfür içerikli bişeyde demedim sadece arkamdan konuşmaman gerektiğini belirttim ama farklı şekilde belirttim anlamıyorsan senin bileceğin iş ve şunuda söylemem gerekki o sweet olayı eski bir şey ve seni ilgilendiren bişey orda bulunmuyor o konu kapanmıştı ve sweetle aramdaki sorun çözülmüştü ha diyorsanki ben bir iqlessim ve gidip eski olayları burda paylaşıcam diye sen bilirsin pek umrumda olmaz ve kimin ne düşündüğüde umrumda değil.

DF
ve sana yazdıklarımnı forumla bi ilgisi yok forumu ilgilendiren bişeyde yok bunuda bil.

DF
? 11-13 mü? böyle peygamber gibi konuşuyorsunuz ya gülüyor insan kafanızdan bişeyler uyduruyorsunuz ve sana şunu diyim ben orda sana hakaret veya küfür içerikli bişeyde demedim sadece arkamdan konuşmaman gerektiğini belirttim ama farklı şekilde belirttim anlamıyorsan senin bileceğin iş ve şunuda söylemem gerekki o sweet olayı eski bir şey ve seni ilgilendiren bişey orda bulunmuyor o konu kapanmıştı ve sweetle aramdaki sorun çözülmüştü ha diyorsanki ben bir iqlessim ve gidip eski olayları burda paylaşıcam diye sen bilirsin pek umrumda olmaz ve kimin ne düşündüğüde umrumda değil.
disc paket loading mi bari kanki bu sefer item iconlarini koy ama

DF
ayrıca discorduma gelen bir kişi senin dolandırıcıda olduğunu söylemişti ve bu konuda bir çok insan aynı fikirde ki artık bende öyleyim ayrıca yaptığın bir tehtitdir beni engellemeseydin ben sana güzel güzel yazıcaktım fakat pek mantıklı düşünen bir arkadaş değilsin çözümü burda arama fikri geldi banada ben bana yaptığın tehtitkar konuşmadan çok şikayetciyim ve bunun burda sonuçlanacağına eminim seni zamanında bu platformda olsun başka yerde olsun çok koruum arkanda durdum fakat senin karşında aldığın ve benim seni o kişilere karşı moruduğum arkadaşlardan çok özür diliyorum affınıza sığınıyorum :) çok haklıymışsınız ne yazıkki.

DF
Şikayetçiyim kısmına açılacak bir konu değildir , ortada şikayetçi olacağınız forumu ilgilendiren bir konu bulunmamaktadır.

DF
Kişinin arkasından konuşulması doğru değil fakat bir dolandırıcılık söz konusuysa kınıyorum.Bu tartışmada forumu ilgilendiren bir durum yok, tam olarak dolandırıp, dolandırmadığını da bilmiyorsunuz.Neye dayanarak açıldı bu konu? Şahsın arkasından konuşmuşsun ve ufak bir laf sürtüşmesine girmişsiniz.Büyük bir tehdit değil, 11 - 13 yaş aralığında gördüğün birinin tehdidini bu kadar ciddiye alman da garip. İyi Forumlar :confused:

DF
Kişinin arkasından konuşulması doğru değil fakat bir dolandırıcılık söz konusuysa kınıyorum.Bu tartışmada forumu ilgilendiren bir durum yok, tam olarak dolandırıp, dolandırmadığını da bilmiyorsunuz.Neye dayanarak açıldı bu konu? Şahsın arkasından konuşmuşsun ve ufak bir laf sürtüşmesine girmişsiniz.Büyük bir tehdit değil, 11 - 13 yaş aralığında gördüğün birinin tehdidini bu kadar ciddiye alman da garip. İyi Forumlar :confused:
1. Olarak şahıs kendi aklınca arkasından konuşulduğunu düşünüyorki sonradan paylaştığım sste sweet adlı kişiye sövdüğü yani benim özelimden onun hakkında kısacası kendisi bize onun hakkında konuştuğumuzu düşünüyo ama kendisinin daha konuştuğunun farkında bile olmayıyo ./ 2. Olarak o 11 13 yaşında olan çocuk her yerden engel atıp nokta Bile yazdırmayıp dinlemediği için en mantıklısı vip olduğu bir yerde konuşulabilmesi ki kişi görduğün üzre yazdı .)

DF
Kavganızı başka bir yerde yapmanız daha iyi olur bence

DF
Ayrıca kişi daha dün burada dolandırıcılık adıyla 1 kere yayınlandı ki bas baya belliydi yazısından discordumuza gelen 2 3 maks 5 kişide hakkında dolandırıcı demişir 1 kişinin ağzına bakarak konuşmuyoruz iyi akşamlar. .)

DF
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!