Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Rehber ONESYNC İnfinity Kullanma (Kesin Çözüm)

Pitsza

Üye
FT Kullanıcı
Web sitesi
meettomy.site
Discord
pitsza#9999
Onesync İnfinity Tam Erişim: Bazı Konularda Gördüğüm Üzere Oneync İnfinity ye Geçiş İpuçları Verilimiş Ancak Bende Çalışmayan Bir Kısım Oldu Aururum Key Aboneliğinde 128 Kişi Kullanabilmek İçin İnfinity İstemekte Bende Baktığım Kadarıyla İnfinty Özelliğine Geçmeye Çalıştım Ancak Başarılı Olamadım Benle Aynı Sorunu Yaşayan Arkadaşlar İçin

KOD
başlat.bat a edit diyip
Kod:
+set onesync on
42063
yazıyoruz ardından server.cfg dosyasına girip
Kod:
onesync_infinity true
42064

Yazıyoruz Lütfen Kimse Yanlış Anlamasın Arkadaşlar Gayet Güzel Anlatmış Ancak Bende Bu Çalıştı Sizde Deneyebilirsiniz Ve İnfinity ye Geçmemnin Sizi Zorlayacağını Bilmeniz Gerekmekedir

Not: Konuyu Açma Sebebim Birisine Sorduğumda Bana Pakete 4000 Tl Verdim Maalesef Kod Paylaşamam Demesi Sebebiyledi Böyle Kişilerede Yüz Vermeyin Lütfen Bu Arada Alakasız Olucak Ama Fxserver Crash Alanlar Makine Sağlayıcılarına Bildisinler Bir Sürüm Güncellemeyle Çözüyorlar Tam Hatırlamıyorum

Konu için teşekkürler , umarım sorunu yaşayan kullanıcılarımıza yardımınız dokunur :)

abi 256 kişi kaldırır mı paketim

set onesync legacy

İle olmuyor mu?

abi 256 kişi kaldırır mı paketim
Ben Satayım Yav Sana İnfinity Paket 250 Tl ye
set onesync legacy

İle olmuyor mu?
Maalesef Hocam Olmuyor Bende Olmadı En Azından Böyle Dene Olur
Konu için teşekkürler , umarım sorunu yaşayan kullanıcılarımıza yardımınız dokunur :)
Umarım Yararlı Olur

Aga öncelikle rehber için saol.
Galiba bu konudan bahsetmişsin ama ben tam anlayamadım 32 kişilik üstü bir key olmasımı gerek?
En az kaç kişilik key lazım?
Birde bu infinity'e geçmek bu kadar basitse neden insanlar paket satışlarında bastıra bastıra infinity diyor?

Merak ettiklerim bunlar cevaplarsan sevinirim şimdiden teşekkürler.

Son düzenleme:
Aga öncelikle rehber için saol.
Galiba bu konudan bahsetmişsin ama ben tam anlayamadım 32 kişilik üstü bir key olmasımı gerek?
Birde bu infinity'e geçmek bu kadar basitse neden insanlar paket satışlarında bastıra bastıra infinity diyor?

Merak ettiklerim bunlar cevaplarsan sevinirim şimdiden teşekkürler.
Cevabı :AururumKey Özelliği Veya Platinium Özelliği Gerekli
Cevabı: Yukarıda Belirttim O özellikler lazım
Cevabı: Geçmek Kolay Ama 300 birimlik bir mesafeye sabvitlediği için renderlamayı 3dme tokovoip gps gibi sc lerde sorun yaşıyosun bundan sebep paketlerin infinty denmesi baştan infinity ye uyarlanarak 300 250 kişiye kadar oyuncu desteklemesinden kaynaklanıyor yani geçmek basit yapmak zor

Kişisel görüşüm başarılı anlatmışsınız , Ellerinize sağlık.

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!