Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Paket For Onesync İnfinity Fivem Paket

CeoMakaveli

Üye
FT Kullanıcı
Merhaba adım Makaveli Bilgisayar Mühendisliği İngilizce 2. sınıf öğrencisiyim yaklaşık 1 yıldır da Fivem camiasındayım. Ria Roleplayin sahibiydim ve sürekli başka paketler satın alıp kullanmak zorunda kalıyordum ben de kendimi geliştirip paket yapımına karar verdim . Çoğu insanın yapmak istediği sunucuyu tam taslak bir şekilde elime aldım ve çoğu özelliğini yerine getirdim. Scriptler son sürüm framework üzerine kuruludur ve tamamen günceldir. Çoğu scriptin optimizesini sağladım ve gereksiz yük bindiren tüm özellikleri değiştirdim...

FİVEM PAKET GENEL ÖZELLİKLERİ
- ES EXTENDED V1 FİNAL MODE
- DİSC İNVENTORY
- YAPAY ZEKA GANG SİSTEMİ
- MALUM SUNUCU KASHACTERS (FurkanGM)
- MLO MOTEL (FurkanGM)
- TOKOVOİP KALKTI MUMBLEVOİP GELDİ .
- Telefon ve telsiz mumblevoip uyumlu.
- vMenü iptal edildi.
- Utku arkadaşımın bir kaç scriptini pakete sorunsuz bir şekilde duyarladım (Açık kaynaklar tabiki de)
- Tüm scriptlerin notifyleri mythic_notify a verildi.

Kısaca çok fazla özellik geldi içinde çok fazla göremeyeceğiniz css html tasarımları baştan sonra düzeltilen scriptler de görüceksiniz şuna eminim ki hoşunuza gidecek çok şey olucak... Yaklaşık 10 gün içerisinde satışa sunacağım... 31384 31385 Detaylı bilgi için
Discord ID : Makaveli#0003

31382 31383

Moderatör tarafında düzenlendi:
onesync-infinity olması bile yeterli çok uğraş gerektiriyor eline emeğine sağlık gayet başarılı bir paket.

ismin çokgüzel xd hep ismimin ali değil makaveli olmasını istemişimdir (pac ın prodüktoru menajeri en yakın dostu ve herşeyi)

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!