Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Öneri Fivem Sunucu Firması

Piyasa kalabalık kitle çok geniş denemeden görmeden nerenin ne kadar koruma sağladığını bilemessiniz. Türkiye Lokasyon sunucularında üst düzey korumalar olsa bile düşmeme imkanı yoktur her sunucu düşer. Sana tavsiyem Almanya Lokasyon sunucu denemendir. DDOS sıkıntısı çekmek istemiyorum diyorsanda zaten paraya kıymak zorundasın.

Buradaki 9900K sunucuları inceleyebilirsin Active Server'da barınıyor sunucular DDOS konusunda en sağlam firmalardan biri diyebilirim. Bugüne kadar da bir tane şikayet almadım. Ping konusuna gelecek olursak. Emin olabilirsin Türkiye Lokasyon'dan farkı yok. Bütçene uygun birşeyler de yapmaya çalışırız. İyi forumlar.

Piyasa kalabalık kitle çok geniş denemeden görmeden nerenin ne kadar koruma sağladığını bilemessiniz. Türkiye Lokasyon sunucularında üst düzey korumalar olsa bile düşmeme imkanı yoktur her sunucu düşer. Sana tavsiyem Almanya Lokasyon sunucu denemendir. DDOS sıkıntısı çekmek istemiyorum diyorsanda zaten paraya kıymak zorundasın.

Buradaki 9900K sunucuları inceleyebilirsin Active Server'da barınıyor sunucular DDOS konusunda en sağlam firmalardan biri diyebilirim. Bugüne kadar da bir tane şikayet almadım. Ping konusuna gelecek olursak. Emin olabilirsin Türkiye Lokasyon'dan farkı yok. Bütçene uygun birşeyler de yapmaya çalışırız. İyi forumlar.
Açıkçası Almanya Lokasyon Önermeniz Biraz Garip :D Şurda Küçük Bir Bilgi Geçeyim TR Lokasyon Her Zaman En İyi Seçenektir Bunun Çok Fazla Sebebi Fakat En Önemlilerinden Birini Söylemek Gerekirse Fransada V.b DDOS Serbest Bu yüzden İnsanlar Genelde Fransa V.b Lokasyon VPS Alırlar Ve Türkiyeyi Vuramazlar Zaten Türkiye Lokasyon Vps le Vurabilecek Kadar Cesaretli Birini Tanımıyorum :D Almanya,Fransa Lokasyon Olursa DDOS Açısından Çok Büyük Problem Yaşarlar

Açıkçası Almanya Lokasyon Önermeniz Biraz Garip :D Şurda Küçük Bir Bilgi Geçeyim TR Lokasyon Her Zaman En İyi Seçenektir Bunun Çok Fazla Sebebi Fakat En Önemlilerinden Birini Söylemek Gerekirse Fransada V.b DDOS Serbest Bu yüzden İnsanlar Genelde Fransa V.b Lokasyon VPS Alırlar Ve Türkiyeyi Vuramazlar Zaten Türkiye Lokasyon Vps le Vurabilecek Kadar Cesaretli Birini Tanımıyorum :D Almanya,Fransa Lokasyon Olursa DDOS Açısından Çok Büyük Problem Yaşarlar
Almanya Fransa Lokasyon Bir Çok Sunucuda DDOS Problemi Olduğu Doğrudur Ancak Kullandığımız Voxility Koruma Sayesinde Müşterilerimize DDOS Problemi Yaşatmıyoruz.
Koruma İle İlgili GIF Ektedir.
Saygılarımla
Tuna
animation.gif

Harp ile ortaklık mı? ilk başlar da bir teklif sunuldu fakat sonra kararı sen verirsin denmişti ve bende gerek yok kendi sunucum ile devam ediceğim demiştim, ağzı olan boş konuşuyor sizin gibi kücük vergi levhasız hostlardan sunucu alan, ölücü tiplerin lafları benim pek umrumda olmuyor, daha dün gözünden yaş akıyordu daha ağlaman gecmeden zırvalamaya başlamışşın.

Normal bir konu da bile birbirinizle atışacak kadar seviyesiz misiniz cidden ? daha fazla uzatmayın konuyu konusundan uzaklaştırmayın.

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!