Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

OLYMPOS ROLEPLAY v2 SIZLERLE

siesgo

Üye
Yasaklandı
FT Kullanıcı
Discord
! siesqo#0001
53991

53992

53993

53996
53999
53996
TANITIM

OLYMPOS ROLEPLAY v2 yıllardır fivem dünyasına hizmet eden, kendini geliştiren ve devamlı yenileyen bir sunucudur. Bu geçen zamanın vermiş olduğu tecrubeye dayanarak en iyi şekilde yönetim ekibiyle sunucusunu yönetmektedir.

Sunucudan Para kazanmak yerine, oyuncuların isteklerine göre Olympos RP kendini yenilemiş ve Olympos RP v2 olarak tekrar start vermektedir.Siz değerli oyuncuları da aramızda görmekten memnuniyet duyar ve sizleri de sunucumuza bekleriz..

22.05.2021 Saat 19:00'da Discord Kanalımızda Sunucu tanıtımından sonra start verilecektir. Aşağıya discord link bırakıyorum.

Tüm Detayları Discord Kanalımızda bulabilirsiniz.

53995
Sunucuda Aile Baron Kartel gibi oluşumlar yoktur! Sadece oluşum olarak ÇETE vardır.

54003

HER SUNUCUYA BAŞARILAR - HER OYUNCUYA IYI ROLLER DILERIM
54000

Son düzenleme:
Son Derece İyi Hazırlanmış ve Dikkat Çekici Buldugum Bir Konu Olup Aranıza Katılamaktan Zevk Duyuyorum Ellerinize Sağlık..

Hocam Detaylı olarak inceledim konunun yanı sıra sunucunun discoord kanalı ile websitesi göz alıcı aynı zamanda ilgili yönetici ekip ile harkulede insanlar mevcut. Daha önce v1 de oynarken diğer hiç bir sunucuda olmayan süper yenilikler ve scriptleri gördüğümde şaşırmış ve hayranlık duymuştum. Fakat şuan bu sunucu v2 ve daha can alıcı yeniliklerle karşımızda.

Üst Düzey Scriptler, İlgili Yönetim Ekibi, Kaliteli Rol Ortamı Ve Çok Daha Fazla Özelliğiyle Mükemmel Bir Sunucu.

Sunucuda ki scriptler, ve yazılan vaatler fazlasıyla güzel görünüyor en kısa sürede görüşmek dileğiyle

Üst Düzey Scriptler, İlgili Yönetim Ekibi, Kaliteli Rol Ortamı Ve Çok Daha Fazla Özelliğiyle Mükemmel Bir Sunucu. sizinle olmaktan çok mutluyum tam bir aile ortamı <3

Kurucusunu tanıdığım birlikte çalıştığım ve yapabilecekleri şeylerin sınırı olmayan herhangi bir maddi giderken kaçmayan oyuncusu için her şeyi yapabilecek birisi , gelmiş geçmiş en iyi sunuculardan olacaktır , oyunu oynamam ama biliyorum ki en iyisidir.

Umarım istediğiniz yerlere gelirsiniz şimdiden başarılar.

Güncel scriptler ve eğlenceli saatler için sizleride aramızda görmek isteriz.

Sunucudaki scriptleri Çok Beğendim FPS Desen Harika Elinize Sağlık

Sunucu oldukça kaliteli ve bir çok scripti sağlıklı çalışıyor fps açısından bakacak olursakta oldukça kötü bir sisteme sahip olmama rağmen gayet yeterli bir fps almaktayım elinize sağlık. Sunucuda rol yapacak ve katılacak arkadaşlara iyi roller iyi eğlenceler dilerim.

Sunucuya girdiğim anda kayıdım alındı yetkili ekip bu konuda çok hızlı.Server çok iyi işleyecek gibi duruyor.

Kurucusunu tanıdığım birlikte çalıştığım ve yapabilecekleri şeylerin sınırı olmayan herhangi bir maddi giderken kaçmayan oyuncusu için her şeyi yapabilecek birisi , gelmiş geçmiş en iyi sunuculardan olacaktır , oyunu oynamam ama biliyorum ki en iyisidir.

Umarım istediğiniz yerlere gelirsiniz şimdiden başarılar.
İyi dileklerin için teşekkür ediyorum. sende bizler gibi iyi olmak için devamlı çalışanlardansın. Umarım istediğimizi başarırız.

Başarılar.

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!