Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Soru Ölü alt+f4

deaway

Üye
FT Kullanıcı
Merhaba

Oyunda ölen kişi oyundan çıkıp tekrar girdiğinde spawnlanıyor ve item kaybından bu şekilde kaçıyor.

Bununla ilgili forumda bir konu vardı ancak detaylı bir şekilde anlatabilecek var mı

Databasede ve ambulancejobda ne tür işlemler yapmalıyım

DF
Envanter ile alakali bir problem oldugunu dusunmuyorum salty_death scriptini kur

DF
salty_death kurdum fakat en son bıraktığı yerde spawnlamıyor farklı bir yerde spawnlıyor ölmeden çıkanları

Ölü olarak çıkanlarıda yine başka bir yerde spawnlayıp öldürüyor.

DF
last location u guzel bir sekilde cektirirsen sorun olmaz

DF
Problem hala devam ediyorum salty_death bir işe yaramadı

DF
Evet denediğim bu zaten çözemedim gitti çalışmıyor

DF
Bir kaç sorunu çözdüm spawn ile ilgili ancak ölen kişi alt f4 atınca yine canlanıyor sorun devam ediyor.

DF
salty_deatha gerek yok aslında veritabanına girin "users" tablosuna gelin orada "is_dead" diye bir satır olucak eğer yoksa aşağıdakini kopyalayıp ekleyin.
Eğer illa salty_death kullanıcam diyecek olursanız server.lua'dan isDead kısmını "is_dead" olarak güncelleyin. Aşağıdakini veritabanına eklemeyi UNUTMAYIN!

Kod:
ALTER TABLE `users`
    ADD `is_dead` TINYINT(1) NULL DEFAULT '0'
;

DF
salty_deatha gerek yok aslında veritabanına girin "users" tablosuna gelin orada "is_dead" diye bir satır olucak eğer yoksa aşağıdakini kopyalayıp ekleyin.
Eğer illa salty_death kullanıcam diyecek olursanız server.lua'dan isDead kısmını "is_dead" olarak güncelleyin. Aşağıdakini veritabanına eklemeyi UNUTMAYIN!

Kod:
ALTER TABLE `users`
    ADD `is_dead` TINYINT(1) NULL DEFAULT '0'
;

Hocam dediklerinin tamımını yaptım ancak değişen bir şey olmadı quit atıp gelince yine aynı canlanıyor

DF
Dostum bende öyle bir problem yok salty_death kullanmıyorum quit attıgım zamanda hastanede spawnlıyor ve herşey silinmiş oluyor. Salty_deathı silip deneyebilirsin.

DF
Soru: Norveç ya da Birleşik Krallık gibi bir ülkede yaşayan Müslümanlar için, yazın akşam ve sabah namazı arası sadece 4 saat ve kışın ise akşam ve sabah namazı arası 18 saat. Bu yüzden de yazın 20 saat, kışın ise 6 saat oruç tutuluyor. Bunu telafi etmek için yapılabilecek daha orta yollu bir oruç var mı? Yoksa tam da gerçek akşam ve sabah namazı saatlerine göre mi oruç tutmalıyız?

Cevap: Rahman ve Rahim Olan Allah’ın Adıyla. Hamd, Alemlerin Rabbi Allah’adır. Allah’ım Muhammed ve Al-i Muhammed, İmamlar ve Mehdilere çokça salat ve tam bir selam eyle.

Evet, bu Allah azze ve celle’den olan bir eşitliktir. Bu bölgelerde hava soğuktur, bu yüzden oralarda oruç tutmak zor değildir.

عندما يعيش الشخص في بلاد مثل النرويج و إنجلترا تكون الساعات ما بين المغرب و الفجر قليلة يمكن أربع ساعات وساعات الصيام ٢٠ ساعة ، هل نصوم ؟
بسم الله الرحمن الرحيم
والحمد لله رب العالمين
اللهم صل على محمد وآل محمد الأئمة والمهديين وسلم تسليما كثيرا

نعم هذه معادلة من الله عز وجل. الجو يكون بارد في هذه المناطق، فيكون الصوم فيها غير صعب
Kafalar güzel

DF
Soru: Norveç ya da Birleşik Krallık gibi bir ülkede yaşayan Müslümanlar için, yazın akşam ve sabah namazı arası sadece 4 saat ve kışın ise akşam ve sabah namazı arası 18 saat. Bu yüzden de yazın 20 saat, kışın ise 6 saat oruç tutuluyor. Bunu telafi etmek için yapılabilecek daha orta yollu bir oruç var mı? Yoksa tam da gerçek akşam ve sabah namazı saatlerine göre mi oruç tutmalıyız?

Cevap: Rahman ve Rahim Olan Allah’ın Adıyla. Hamd, Alemlerin Rabbi Allah’adır. Allah’ım Muhammed ve Al-i Muhammed, İmamlar ve Mehdilere çokça salat ve tam bir selam eyle.

Evet, bu Allah azze ve celle’den olan bir eşitliktir. Bu bölgelerde hava soğuktur, bu yüzden oralarda oruç tutmak zor değildir.

عندما يعيش الشخص في بلاد مثل النرويج و إنجلترا تكون الساعات ما بين المغرب و الفجر قليلة يمكن أربع ساعات وساعات الصيام ٢٠ ساعة ، هل نصوم ؟
بسم الله الرحمن الرحيم
والحمد لله رب العالمين
اللهم صل على محمد وآل محمد الأئمة والمهديين وسلم تسليما كثيرا

نعم هذه معادلة من الله عز وجل. الجو يكون بارد في هذه المناطق، فيكون الصوم فيها غير صعب
Ne yiyip ne içiyorsunuz birader.

DF

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!