Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Old Town RP Başkan Olan Çocukların Olduğu Sunucu :/

Tennux

TENNUX
FT Kullanıcı
Web sitesi
discord.gg
Biraz maziye eskiye dönmek istedim ve kasaba sunucusu olan "Old Town RP"ye girmek istedim gittim adam akıllı bir şekilde kaydımı aldım ve rol yapmaya başladım. Aradan yaklaşık 30,40 dakika geçti ve motelde takılırken "başkanın kızı (ASDKLASLKDAS)" denilen iki üç şahısa denk geldim ve bunlarla normal olarak rol yapıyordum. Ardından bu arkadaşlar gitti ve motelde boş boş duracağımı temizlik yapayım dedim. O sırada sunucuya beraber girdiğim arkadaşımla temizlik yapıyoruz. Sonra bu "Başkan" ve korumaları geldi (zort) tabi hepsi admin asjdnljkasd admin power'den geçilmiyor sunucu. Neyse olaya döneyim geldiler temizlik sırasında koruma tarafından yumruk yedim ben tabi role uyum sağlamaya çalışıyorum bu ucubeler hala vurmaya devam ediyor. Sonra silah çekip sıktılar tabi biz hiç birşeyin farkında değiliz gittim genel sohbete sorunumu belirttim sonra banlandım yani kısaca aptal bir yönetim kadrosu aptal bir sunucu ve ucube topluluğudur. Bu pek şikayet gibi değil ama gıbrıs değil burası arkadaşlar :)

Video Link İzlemeden Geçmeyin :

önüme gelene silah çeker önüme gelene yumruk atarım sonra sunucudan banlarım daha ne olsun dostum hard rp FiveM'ı saldığımdan beri gram değişmemiş

Sunucuya yaklaşık 6 7 arkadaş girdik tennuxun bahsettiği konudan 5 dakika önce sunucuda gerçekleşen roller sıktığı için çıktım ve geri döndüğümde 2 arkadaş birden sorgusuz sualsiz banlanmıştı garip kişilikler sunucunun discord profilinde güncel scriptler vb yazıyor scriptlerin güncellikle alakası yok

kardeşim sen nasıl şarkı açarsın kasabada artık ölüm cezasını hak ettin :dd

Şöyle sunucular hala varmı cidden ya, tek bildikleri racon kesmeye dayalı altlarındaki oyuncuları küçük görüpte istediği yapabiliyorlar ya yazık.

Ben de bugün bir olay yaşadım. Böyle saçma bir sunucu yok. Sesli sohbete çağırıyolar geç gittik diye uyarı yiyorum. Emri baki konuşmalar yapıyolar. Sd dekiler tam bir mal. Off road yaptın non rp yaptın halbuki öyle bir şey yok. SD dekilerin kayıt alması zorunludur. Kaydınız yok ben uyarı yiyorum. Sd deki yetkiliymiş. Kovalamaca da 2 pit yedim 1. i de kasaba ya doğru giderken sahile doğru indim yavaşça sd dekiler de arkamdan geldi. Neymiş kaza rolü yapıcakmışım araban oraya nasıl iniyor ayakları yapıyolar. Ben sunucunun iyi olduğunu düşündüğüm için kayıt felan açmadım kovalamacada. Hafif bir yükseklikden sahile iniyorum sanıyolar ki uçurumdan uçtum devam ediyorum (hani ben uçurumdan uçtum ulan zımbolar benim arkamdan nasıl geliyonuz uçmuşum madem) . 2. pit de takla felan attım benim kadar onlar da attı. Ben kaza rolüne geçtim yer de yatıyom, adamlar araçtan iniyo koşarak geliyo bana bakıyo. SİZE TAVSİYEM BÖYLE SAÇMA SAPAN SUNUCULAR DA OYNAMAYIN. HAKLIYKEN HAKSIZ DURUMUNA GETİRMEYE ÇALIŞIRLAR. Olayları anlatıyom en son anlamıyolar, düzgün bir şekilde wh mi alın dedim oynamıyorum. Sg mg diyip çıkarttılar.

Son düzenleme:
Fivem Türkiye bitik zaten. O çok övülen eightborn da bile senaryolar yazılıp oynanıyor. Doğaçlama olay yok yani. Yabancılar a bırakalım rol yapmayı. MTA özlendi.

Bende sunucu bulamadığım için farklı geldi gözüme orası bende girdim ve benzer bir olayla banlandım saçma ve ahmakça işler yapıyorlar , yani minecraft serveri gibi yönetiliyor bayağı cringe.

Geçmiş olsun arkadaşlar bu tarz olaylardan dolayı çoğu arkadaşımızın yeni açılacak sunuculara güveni kalmıyor üzücü

Garip gerçekten, yaşanılan olay üzücü ve bu yüzden gideceğiniz veya arkadaşlarınızla oynamayı düşündüğünüz sunucuları çok iyi seçmenizi tavsiye ediyorum

YUAFSGUQYIWGFYQGAWSFYQAWEYGH KAHKAHA ATIYORUM

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!