Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Okullar tekrardan kapanabilir mi?

Soulles61

?????????
FT Kullanıcı
Discord
Soulles ♱#6650
Sizce okullar tekrardan kapanabilir mi ?

Kapanmaz :d

kapanmaz

Bizim sınıf bu hafta pazartesiden itibaren karantina sebebiyle 2 hafta kapatıldı okulda toplam kapanan sınıf sayısı 3, ilk hafta böyleyse bana kalırsa okullar max 1 aya kapanmış olur.
Edit: Sınıfta 2 Pozitif olduğu için kapattılar.

27.800 vaka olunca fahrettinin sıfat

Bilader devlet sırrı normalde heryerde paylaşmam ama dünyanın hiçbir yerinde okullar veya esnaf kapanmayacak rahat olun sadece sınıfları karantinaya alırlar kimse o vaka sayısına bakmıyor devlette öyle bu bilgilere göre yönetilmiyor derin devlet sırrı normalde bu

Zor

kapanmaz ya fahrettin abim 100K vaka skoru yapmaya çalışıyor

Bilader devlet sırrı normalde heryerde paylaşmam ama dünyanın hiçbir yerinde okullar veya esnaf kapanmayacak rahat olun sadece sınıfları karantinaya alırlar kimse o vaka sayısına bakmıyor devlette öyle bu bilgilere göre yönetilmiyor derin devlet sırrı normalde bu
ELON MUCK AŞIYA ÇİP KOYMUŞ BÜYÜK OYUNU FARKETMEYEN KALMASIN HEMEN OKUYUN MESAJI SİLECEM FBİ PEŞİMDE

Rahmetli iyi biriydi

kapanmaz

ELON MUCK AŞIYA ÇİP KOYMUŞ BÜYÜK OYUNU FARKETMEYEN KALMASIN HEMEN OKUYUN MESAJI SİLECEM FBİ PEŞİMDE
Olem delimisin okullar kapansın şişeye oturup foto atcam atmayan namussuzdur :p :p

Bizim sınıf bu hafta pazartesiden itibaren karantina sebebiyle 2 hafta kapatıldı okulda toplam kapanan sınıf sayısı 3, ilk hafta böyleyse bana kalırsa okullar max 1 aya kapanmış olur.
Edit: Sınıfta 2 Pozitif olduğu için kapattılar.
bugün yaşandı sınıfımda 2 kişi pozitif çıktı diye sınıfı karantinaya aldılar 14 gün uzaktan

1.5 yıldır karantinaya girmedim veya temaslı olmadım. Okulun birinci haftasında pozitif oldum...

Kapanmak yerine sistem değişmeli.

Aslında şöyle okulları açmaları vakayı %50 boostluyacaktır buda onları zarara sokacakdır, aşılarına çok güveniyorlar devam etsinler illa y*rrağı yemeyi bekliyorlar çünkü deniyorlar korkacakları anı bekliyorlar bi anda kapanacak ani haberler ile max 1 hafta daha gidin okula gerekli açıklama yapılıcak işte o gün bu yoruma + çakıcam.

Aslında şöyle okulları açmaları vakayı %50 boostluyacaktır buda onları zarara sokacakdır, aşılarına çok güveniyorlar devam etsinler illa y*rrağı yemeyi bekliyorlar çünkü deniyorlar korkacakları anı bekliyorlar bi anda kapanacak ani haberler ile max 1 hafta daha gidin okula gerekli açıklama yapılıcak işte o gün bu yoruma + çakıcam.
Bekliyoruz bakalım. :)

Bizim sınıf kapandı 28 kişilik mevcudun 18 pozitif çıktı.

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!