Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Paylaşım NV-SPAWN SELECTOR QB TO ESX CONVERTED

WonderFist1

Üye
FT Kullanıcı
Herkese Merhaba. Bugün Bi sunucuda Qb-spawnselector paylaşıldı. ama qb core olduğu için kullanılamadı. Dedim 2 dk convertleyeyim. Buyrun. Scriptin çalışıp çalışmadığı hakkında bilgim yok ama fikrimce çalışıyor her fonksiyonu. Deneyip yorum yaparsanız çok mutlu olurum. bilgim arttıkça qb-mekaniği de çevirme isteğim var.

+ not : Bazıları scriptin nasıl kullanıldığını bilmiyor. Kullanımı ise artık nasıl kullanmak istediğinize bağlı. Bir komutlamı yoksa ilk karakter oluşturulduğundamı. Sadece yapmanız gereken scriptin client'indeki 'nv-selector:Open eventini nerede kullanmak istiyorsanız oraya atamak. Bu kadar

Son düzenleme:
Güzel Paylaşımınız İçin Teşekkürler

ne işe yarıyor bu kanka spawn selectionmu yoksa farklı bir şeymi görsele bakınca anlamadım da

ne işe yarıyor bu kanka spawn selectionmu yoksa farklı bir şeymi görsele bakınca anlamadım da
Oyuna Girince Nerede doğacağını seçiyorsun. RP paketleri için diyemem ama zombi paketleri için çok iyi olabilir

abi yaw

Boşa mı çevirdim gerçekten hüüü :(

( 1-2 Gün önce kullanmam için çevirmiştim )

indirme linki yenilermisinz size zahmet

+ güncel (link yenilendi)

Nereye esx_skin kullanmıyorum nereye koyayım :D

Herkese Merhaba. Bugün Bi sunucuda Qb-spawnselector paylaşıldı. ama qb core olduğu için kullanılamadı. Dedim 2 dk convertleyeyim. Buyrun. Scriptin çalışıp çalışmadığı hakkında bilgim yok ama fikrimce çalışıyor her fonksiyonu. Deneyip yorum yaparsanız çok mutlu olurum. bilgim arttıkça qb-mekaniği de çevirme isteğim var.

+ not : Bazıları scriptin nasıl kullanıldığını bilmiyor. Kullanımı ise artık nasıl kullanmak istediğinize bağlı. Bir komutlamı yoksa ilk karakter oluşturulduğundamı. Sadece yapmanız gereken scriptin client'indeki 'nv-selector:Open eventini nerede kullanmak istiyorsanız oraya atamak. Bu kadar
hocam tam triggeri ne herşeyi denedim olmuyorda

+ not : Bazıları scriptin nasıl kullanıldığını bilmiyor. Kullanımı ise artık nasıl kullanmak istediğinize bağlı. Bir komutlamı yoksa ilk karakter oluşturulduğundamı. Sadece yapmanız gereken scriptin client'indedki 'nv-selector:Open eventini nerede kullanmak istiyorsanız oraya atamak. Bu kadar
adwawd

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!