Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Script [QB-ESX] Tosun spawn selector

halittosun38

Tosun.tebex.io
FT Kullanıcı
Web sitesi
halittosun38.site
Tosun Spawn selector

Tosun spawn selector features:

1. Instantly shows the number of active players in the spawn area.
  2. It will start travelling in the area you choose and will walk randomly in that area.
Tosun spawn selector özellikleri:
  1. Etraftaki aktif oyuncu sayısını gösterir configden mesafe ayarlanabilir
  2. Karakter Etrafda random bi şekilde yürüyor karakteri spawn ettiğinizde dolandığı son kordinatta doğuyor

Son düzenleme:
orta üst çizgi siyah yerine beyaz olabilir ve diğer çizgi ile iç içe geçebilir ekstra olarak butonları png ile yaptıysan border box yerine drop shadow kullanılabilir onun dışı +rep

beyler birisi scripti satın alıp ismini değiştirip satsın la bu bize öyle yapıyodu

Tam karakter seçtikden sonra 2 Saniye Siyah ekran koyabilirsin lap diye karakterin inmesi hoş görünmüyor birde karakteri kaldırım gibi bi yerlerde spawnlattırabilirsen harika olur dağ bayır gezmez karakter eline sağlık

Tam karakter seçtikden sonra 2 Saniye Siyah ekran koyabilirsin lap diye karakterin inmesi hoş görünmüyor birde karakteri kaldırım gibi bi yerlerde spawnlattırabilirsen harika olur dağ bayır gezmez karakter eline sağlık
v1.0.2 updatinde 1800(1,8sn) süreli siyah ekran ekledim siyah ekranla beraber wait attım tüm hataları temizledim yani şuan script full fix

Wait sayesindede kıyafet yüklenmedi map renderlamadı gibi hatalar ortadan kalkmış oldu

Spawn noktalarını configden kendiniz ayarlıyosunuz spawn noktasını ayarladıktan sonra diğer npcler mantığında pediniz random npc mantığında haraket etmeye başlıyor
Yani spawn noktasını kaldırım yaparsanız npc çoğunlukla kaldırımda yürüyecektir onun içinde bi kod eklemiştim örneği videoda havalimanında var

Yorumunuz için teşekkürler

Son düzenleme:
v1.0.4 Update'si Yapıldı Discord PP Steam PP Özellikleri Eklendi Discord PP de Gifli Profilde Sorunsuz Çalışmakta

Ekstra Olarak lokasyon değiştirirken renderlama süresinden dolayı siyah ekran süresi 500 milisecond yapıldı bu sayede
renderlandıktan sonra etrafı görüyorsunuz.

Ekstradan etraftaki oyuncuları görebiliyorsunuz spawn selectorde ama onlar sizi göremez
Ekran görüntüsü 2024-04-03 173458.png

Son düzenleme:
V1.0.5 Update’si yapıldı config üzerinden yine ayarlayabileceğiniz şekilde karakterin son konumunu spawn selectore ekleme eklendi ve karakterin son konumunda karakter haraket etmeye başlar fakat bu özelliği kullandığınızda config.spawn kısmındaki 1 bölgedeki girdiğiniz kordinatlar işlevini yitirir eğer bu özelliği kullanmak istemiyorsanız false yapıp kullanmaya bilirsiniz
Ekstradan pcsi yavaş olayan kişilerin yaşadığı siyah ekrana girmezlerse boşlukta siyah ekrana girip çıkamıyolardı onu fixledim bu update çoğu hata ve isteği içerdi

Fikirlenizi yine bana discorddan verebilirsiniz ona göre update güncellemeler yaparım FiveM® by Cfx.re -  FiveX _ Fivemin En İyisiyiz discord.gg_fivex 5.04.2024 21_19_29.png

Son düzenleme:

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!