Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

nr1 roleplay yetkilisi busy

• Konbuyu başlatan lorenn
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 37
  • Görüntüleme 2K
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Dini inancımın olup olmadığı saygı duyup duymadığım beni ilgilendirir bu konu 10 kişi discord çağrısına ekleyip fivem türkü biz ayakta tutuyoruz siz kimsiniz felan tarzında konuşmaların video kayıtları mevcut bu arkadaşlar sanaldan küfür edip eline bir şeylerin geçtiğini sanıyorlar ancak illaki bir gün viberin ban yediği gibi bunlar da ban yer kekw video kayıdını detaylı incelemek istersen busy#0001 ulaşabilirsiniz.
ben sadece ban yiyeceksin dedim bu kadar drama yapma

Dini inancımın olup olmadığı saygı duyup duymadığım beni ilgilendirir bu konu 10 kişi discord çağrısına ekleyip fivem türkü biz ayakta tutuyoruz siz kimsiniz felan tarzında konuşmaların video kayıtları mevcut bu arkadaşlar sanaldan küfür edip eline bir şeylerin geçtiğini sanıyorlar ancak illaki bir gün viberin ban yediği gibi bunlar da ban yer kekw video kayıdını detaylı incelemek istersen busy#0001 ulaşabilirsiniz.
ha bu arada çok komik elemansın baya güldürdün beni :) Allaha sövüp "sanaldan küfür edip eline bir şeylerin geçtiğini sanıyolar" demen o kadar bruh moment ki, sen kişisel bilgilerini açığa çıkartmakla tehdit edersen 10 kişi gelip söverlerde boş yapma kaybol burdan

ne boş yapıyon la sen 100 tl ye çalışacak adam bulmaya çalışıyodun gelmiş burda tatava yapıyorsun .d

ateş olsan cürmün kadar yer yakarsın gelmiş burada racon kesiyosun yok datadan bulurum şunu yaparım bunu yaparım yok işte siz beni tanımıyosunuz felan filen, ulan no name bi lavuksun biz niye tanıyalım seni kimsin sen?

sus

konularına gülücük attım diye benimde base'de aratılmak ile tehdit edildim ĞLŞASFJIPKLŞHJASFNIPKLASFIJNNIASFJLASFJLNNASFJL aratırsan ne olur kanka nolur arat ya anamın babamın adını bulacan yada tcmi bulacan ne yapabilecen onunla :D sanal mafia seni

konularına gülücük attım diye benimde base'de aratılmak ile tehdit edildim ĞLŞASFJIPKLŞHJASFNIPKLASFIJNNIASFJLASFJLNNASFJL aratırsan ne olur kanka nolur arat ya anamın babamın adını bulacan yada tcmi bulacan ne yapabilecen onunla :D sanal mafia seni
la olm bunda ne arasın data mata daha götüne don alıcak parası yok

la olm bunda ne arasın data mata daha götüne don alıcak parası yok
öyle deme knk 60tl dev.'e vercek parası varmış bi ara beni de n1rp için cagırdı dev. için script istedi ücretsiz veremem diyince hepsi free zaten diyip engeli çaktı kşnJKLHASFJLASFHBNJLFLASFNJLASBNASJF

Malesef ki böyle fivem tarafında insanların kişisel kimlik bilgileriyle ve aile bilgileriyle tehdit etmeye çalışan elinde basit bir datadan övünmeye çalışan aptallar çoğaldı, tarafımca bir çoğuna dava açılacak kanıt topluyorum uzun süredir gerek video olsun fotoğraf olsun, son zamanlarda mersis olaylarıda sosyal medyada 15 yaşında ki çocukların elinde nasıl datalar olabilir olarak çalkalanıyor.Kısacası devletimiz eskiden bu tarz olaylarla ilgilenmezken çalkalanmadan dolayı bakıyorlar, bana discord özelimde n gerekli fotoğrafları iletirsen yakın zamanda Busy arkadaşımızı güzel süprizlerle karşılaştıracağım, zamanında oyuncu olup sunucu açmaya çalışan ve bilgisi olduğunu sanan oysa ki gram bu işlerden anlamayan arkadaşlardan birisi, 100 dolara 4 senelik sunucumun paketini satın almaya çalışıyordu kabul etmediğimdeyse 10'a çarp iyi para ben o paraya sıfırdan alt yapı yaptırırım diyordu avel arkadaşımız, bilmiyor ki ben çalıştığım insanlara bu paranın fazlasını kazandırıyorum farklı farklı.Neyse ki böyle aptallar bitmeyecekler bugünde varlar, yarında olucaklar 1 sene sonrada olucaklar.Ama bu güzel kardeşimiz güzel bir kapının önüne yapıştırılan kağıttan hak etti.

Konu içeriğince ticaret yapmış olsaydınız ve karşılık alamamış olsaydınız kalıcı olarak mağduriyet giderilene kadar kişi yasaklanırdı, bu sebepten dolayı kendilerine bir işlem uygulanamıyor ve konu kapatılmıştır.

Forum üzerinde kimsenin Dini inancına karışamayız burada ne mahkeme görevi görüyoruz nede insanları dinlerine göre yargılıyoruz.

Yapılan şey etik olmamak ile birlikte forum dışında yaşanılan kavgalara forum adresimizi dahil etmek yanlış olacağı düşüncesi ile herhangi bir işlem sağlayamıyoruz.

Forum adresimiz bir tür drama merkezi değildir kaos ile beslenecek olsaydık, troll tayfa dediğimiz yüzlerce kişiyi forumdan banlamazdık.

Video içerisinde ben mi yanlış anladım bilgim dahilinde değil ama almez almez ve Viber Viber forum adresimizi MOD olduğu zamanlarda ayakta tuttuğunu iddaa ettiklerini söylüyorlar, orada yanlış olan bir şey var size özel olan bir konu değil MOD olarak görevinizi yerinize getiriyordunuz siz extra bir şey kattığınız için DENEME yerine MODERATOR oldunuz, siz yokken de bu forum vardı siz gittiniz halen bu forum var, var olmaya da devam edecek.

Foruma her gelen MOD gibi bir şey kattınız yapmanız gereken görevinizi yaptınız daha sonrasında kendi isteğinizle ayrıldınız. Forumu ben ayakta tuttum tarzı bir tabir yanlış olacaktır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!