Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

nr1 roleplay yetkilisi busy

• Konbuyu başlatan lorenn
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 37
  • Görüntüleme 2K
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

lorenn

Üye
FT Kullanıcı
Web sitesi
discord.gg
Arkadaş bana eskiden de yazdı 30 liralık bir tasarım için bayağı bir laf gevelemişti ve haber beklediğimi söyledim ve ondan sonra bir daha dönmemişti şimdi de yaptırtmak istediği şeyi yapmayınca bir anda hakaret etmeye dini değerlere sövmeye başladı itibar etmemenizi tavsiye ederim.
65536 65537

evet arkadaşlar adım enai allaha söverim çok havalıyım ölünce siyah ekran bum enai bol valla ya :D

kanka durrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr blurla ban yiycen allaha küfür var

"parasıyla bu arada
beleş değil bu arada"

benim ingilizce bazen yetmiyor

tekrardan konuyu hortlatayım arkadaş forumda kişisel bilgilerimi paylaşmakla tehdit ediyor ve paylaşmasını içtenliğimle rica ediyorum

66094 66095

cok ayıb busy beklemiyodum senden boyle seyler aileli sunucuya devam

kanka durrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr blurla ban yiycen allaha küfür var

Dini inancımın olup olmadığı saygı duyup duymadığım beni ilgilendirir bu konu 10 kişi discord çağrısına ekleyip fivem türkü biz ayakta tutuyoruz siz kimsiniz felan tarzında konuşmaların video kayıtları mevcut bu arkadaşlar sanaldan küfür edip eline bir şeylerin geçtiğini sanıyorlar ancak illaki bir gün viberin ban yediği gibi bunlar da ban yer kekw video kayıdını detaylı incelemek istersen busy#0001 ulaşabilirsiniz.

Dini inancımın olup olmadığı saygı duyup duymadığım beni ilgilendirir bu konu 10 kişi discord çağrısına ekleyip fivem türkü biz ayakta tutuyoruz siz kimsiniz felan tarzında konuşmaların video kayıtları mevcut bu arkadaşlar sanaldan küfür edip eline bir şeylerin geçtiğini sanıyorlar ancak illaki bir gün viberin ban yediği gibi bunlar da ban yer kekw video kayıdını detaylı incelemek istersen busy#0001 ulaşabilirsiniz.
lan enayi dini inancın yoksa yokben müslümansam bana saygı duyacaksın

lan enayi dini inancın yoksa yokben müslümansam bana saygı duyacaksın

Bu beni ilgilendirir olum seni ilgilendirmez saygı duyuyorsan git ötede duy git forum kurallarınıda oku.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!