Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Npc Doktor Scripti

canatan

Üye
FT Kullanıcı
[NPC Doktor Scripti]

Konumu ve sayısı ayarlanabilir.
Para çekme durumu şuan için stabil değil parasını 0.0 olarak ayarlamanız önerimdir
Farklı olarak kullanılanları vardır bunu voRP'de ilk gördüğümde bulup ayarlamıştım

Umarım işinize yarar.

1157

Discord;
cana†an#0035

Moderatör tarafında düzenlendi:
Ölü adamı götürdüğümüz zaman canlandırıyor mu ?

Yararlı bir paylaşım teşekkürler

Bu scriptte doktorun ölüyü tedavi etmesi gibi bir şey olası değil öyle bir kod yazılmamış çünkü sadece heal veriyor
Ambulancejob'da E tuşuna izin verirsen canlandırır dostum

Yararlı bir paylaşım virüs total eklemeyi unutmayın.

ambulancejob da E tuşuna nasıl izin vericez?

sorun çözüldü peki ölen kişiyi kaldırmayı nasıl yapacağız
<

Son düzenleme:
buradan ytapıyoruz e tuşu olayını doğrumudur? (bende E tuşu true zaten fakat kaldırmıyor)

bayılmış kişiyi kaldırmasını nasıl sağlayabiliriz? sadece eksilmiş canı tamlıyor

Virustotal ekler misiniz? eklememeniz halinde konu yayından kaldırılacak.

Buraya oyuncuyu revleme kodunu ekleyebilecek var mı? Ben kendi çapımda ambulancejob dan respawn kodunu almaya çalıştım ama olmadı. Biri yardımcı olabilir mi lütfen, diğer arkadaşlarında işine yaramış olur, birsürü kişi sormuş bunu. If e falan gerek yok ölü olsun veya olmasın heal basmadan direk rev atsın istiyorum mümkün müdür bu? Ölüyken e ye basabilmesini vs. ayarladım.
1330

Son düzenleme:
Biraz eski değil mi :)
Paylaşılan script ile arasında pek bir farklılık yok. (Çeviri hariç)
Github linki isteyenler için alternatif.Son paylaştığımı değerlendirebilirler. 4 ay önce güncellenmiş.
Github bu tür işlemler için daha güvenilir kaynak olduğu için herkes paylaşılan her dosyayı indirmeyi tercih etmeyebilir.

arkadaşlar bu gerçek hulusi değil ölüyken canlandırmıyo

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!