Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Çözüldü NP-Winewood DLC Araç Seslerinin Gelmemesi ?

prodbyanl

Üye
FT Kullanıcı
Arkadaşlar np-winewood dlc araçları yüklenmesine rağmen sesleri yok bunun nedeni nedir acaba ?
(aldığım bir hata kodu u yok ve diğer dlc araçlarında da böyle bir problem yok.)

DF
Çakışan başka bir ses olabilir server.cfg en sonunda startlamayı deneyebilir misin ?

DF
tamamdır başka bir yol ile çözüme ulaştım. kapatabilirsiniz konuyu, cevap için teşekkür ederim.

DF
bendede olmustu gazino scriptindeki aracı kapattım düzeldi

DF
Merhaba konuyu tamamen sonuç bulsun diye yazıyorum Yapamayan arkadaşlar olursa discord üzerinden tekrar ulaşıp düzelte bilirim eğer bilginiz yok Şu yolu izleye bilirsiniz ilk önce ARAÇ DOSYASI>Vehicles.meta> <audioNameHash> başlayan satırda hangi araç ses dosyasını kullanıyorsa yazar oradan değiştire bilir isterseniz de attığım dosyalar'da ses dosyaları var onları da kullana bilirsiniz S01〤İkra#6666

DF
tamamdır başka bir yol ile çözüme ulaştım. kapatabilirsiniz konuyu, cevap için teşekkür ederim.

Konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Nasıl yaptığınızı yazabilirseniz başkaları da yararlanabilir İyi forumlar dilerim.

DF
ben konuyu çözdüm sanmışım fakat çözememişim :) konu fivem in yeni getirdiği 30 mb sınırı ile alakalı sanırım 30 mb üstünü geçince sesler gelmemeye bahsettiğim dlc araçları düzgün çalışmamaya başlıyor, problem bundan kaynaklıymış bu konu ile alakalı hala araştırıyorum varmıdır çözümü olan ?

DF

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!