Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Soru np-menu komut triggerlama

binvoltt

Üye
FT Kullanıcı
F3 Menüde bir yere basınca /blipac komutunun çalışmasını istiyorum nasıl yapabilirim?

DF
blipac komutunu executecommand ile triggerlayabilirsin ancak bunun yerine blipac komutunu sağlayan scripti ve komutun client eventini bulursan (eğer event üzerinden çalışıyorsa ki öyle çalışıyordur) direkt onu triggerlayabilirsin

DF
blipac komutunu executecommand ile triggerlayabilirsin ancak bunun yerine blipac komutunu sağlayan scripti ve komutun client eventini bulursan (eğer event üzerinden çalışıyorsa ki öyle çalışıyordur) direkt onu triggerlayabilirsin
Scripti atsam biraz daha detaylı anlatır mısınız ya rica etsem

DF
Scripti atsam biraz daha detaylı anlatır mısınız ya rica etsem
şu an telefondayım biraz üstünde durursan hatta np-menu de ki diğer triggerlara bakarsan ne demek istediğimi anlayabilirsin bence

DF
şu an telefondayım biraz üstünde durursan hatta np-menu de ki diğer triggerlara bakarsan ne demek istediğimi anlayabilirsin bence
Bir şekilde yaptım fakat bir kere açılıyor tekrar basınca kapanmıyor, üstüne tekrar blip ekliyor

DF
Bir şekilde yaptım fakat bir kere açılıyor tekrar basınca kapanmıyor, üstüne tekrar blip ekliyor
blipac komutu blip ekliyor ya hani aynı şekilde başka bir komutla blipkapat komutu gibi kapanması gerekiyor olabilir. Eğer varsa öyle bir komut başka bir slot daha aç blipkapatı triggerla oraya da olur. Scripti bilmediğim için tamamen tahmini sallayarak söylüyorum haberin olsun

DF

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!