Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Tanıtım NP-INVENTORY + NP-WEAPONS FULL FIX

Lunny

Üye
FT Kullanıcı
Discord
Lunny#7190
Merhaba dostlar çalışmalarım sonucu size np-inventory ve np-weapons scriptlerini full fix bir şey şekilde satışa çıkarıyorum.

Özellikler :

- Market , Stash , Drop , Ammo save vb. her türlü özellik sorunsuz çalışmaktadır.
- Durability Sistemi sorunsuzca çalışmaktadır.
- Fast Click mevcuttur.
- Resmon değeleri 0.06 ile 0.08 arasındadır.

İletişim :

Discord : Lunny#7190

Son düzenleme:
Güzel görünüyor ellerinize sağlık ms değerleri de optimize gibi duruyor

Parayı direk exportlamak yerine esx uyarlarsanız daha satışa uygun olacağını düşünüyorum. İyi satışlar

İYİ SATIŞLAR DİLERİM.

Parayı direk exportlamak yerine esx uyarlarsanız daha satışa uygun olacağını düşünüyorum. İyi satışlar
Öneriniz için teşekkür ederim fakat amaç nopixeldekini birebir yapmak olduğu için onlarda parayı bu şekilde kullanıyor.

İyi satışlar çok hoş gözüküyor

bu grp inventory. Hiçbir bug gösterilmemiş ne 1 mermi bugu nede elinde silah varken yere atma

Merhaba dostlar just adlı arkadaşımın çalışmaları sonucu size np-inventory ve np-weapons scriptlerini full fix bir şey şekilde satışa çıkarıyoruz.

Özellikler :

- Market , Stash , Drop , Ammo save vb. her türlü özellik sorunsuz çalışmaktadır.
- Durability Sistemi sorunsuzca çalışmaktadır.
- Fast Click mevcuttur.
- Resmon değeleri 0.06 ile 0.08 arasındadır.

İletişim :

Discord : Lunny#7190
Optimize gözüküyor , bol satışlar
İyi Forumlar
Discord : ! tgemre#6161
www.fivemturk.com

bu grp inventory. Hiçbir bug gösterilmemiş ne 1 mermi bugu nede elinde silah varken yere atma
Video eski ortağım tarafından çekilmiştir video'yu yarın gün içerisinde tekrar kendim çekip yükleyeceğim ayrıca envanterin grp-inventory ile hiçbir alakası yoktur.

Grp-inventory 'nin sadece ismini değişmişsiniz ve satmaya çalışıyorsunuz.

cidden komiksiniz , grp de np-weapons varda biz mi bilmiyoruz , envanter grp-inventory'den tamamen farklı bir biçimde gerek css gerek js kısmı olsun. np-weapons ise tamamen elle yazılmış hiçbir leak vs. yerden alınmamıştır.

Dostum tekrardan bellirttiğim gibi envanterin grp ile hiç bir alakası yok envanter. Blizzard projesi kapsamında yapılmış olunup satılmak amaçlı yapılmadı ortağım ile ayrılınca bir işime yaramayacağını düşündüğüm için Lunny'e yazdım ve bana satış konusunda yardımcı olmasını istedim. Dilersen senin için özel bir test sunucusu açabilirim.

Güzele benziyor elinize sağlık​

Çok güzel

grp css benziyor ama direk onu mu kulanıyorsunuz bilmem

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!