Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Paylaşım np-houserob lockpicking entegreli

• Konbuyu başlatan FliqX
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 14
  • Görüntüleme 2K
Farklı forumdakileri paylaşmaya devam edicekmisin?

fivemtürk kitlesi cok daha büyük oldugu icin paylaşmak istedim

Adam belirtmiş zaten ?

Ayrıca göremeyenler sadece burayı bilenler var belki?
Ben zaten belirtip belirtmemesine demiyorum diğer forumdaki adam rahatız olabilir veya scriptinin burada paylaşılmasını istemiyor olabilir

Scriptinin ? script nopixele ait ...
Dostum sanırım emeğe saygınız yok adam orafa paylaşırken fanmade olarak kendisi yapmaya çalıştığını söylemiş ve leaklanan houserobberies ile bunun serversidelerini karşılaştırırsan farkı görürsün

Dostum sanırım emeğe saygınız yok adam orafa paylaşırken fanmade olarak kendisi yapmaya çalıştığını söylemiş ve leaklanan houserobberies ile bunun serversidelerini karşılaştırırsan farkı görürsün
Eğerki istemese zaten obfuscate eder koyar veya satış yapar adam benim demiyor lisanslamıyor sadece şahsın geliştirdiği şeyi daha çok kitleye sunuyor

Güzel bir paylaşım

Eğerki istemese zaten obfuscate eder koyar veya satış yapar adam benim demiyor lisanslamıyor sadece şahsın geliştirdiği şeyi daha çok kitleye sunuyor
İlla obfuslaması gerekmiyor adamın orada başka bir forumda paylaşılmasına izin vermiyorum demesinede gerek yok en azından gidip bunu burda paylaşan kişi izin alabilir

Bildiğin herhangi bir obfuscate methoduna 3 saniye içersinde kafa atabilirim gerek yok bu yüzden.

En azından konuda credit verebilirdin dostum insanlar faydalansın diye paylaştığım bir şey leak olandan farklı dosyaları karşılaştırabilirsin sadece benim lockpicking eklediğim ve bazı buglarını fixlediğim bir şey :=)

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!