Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

NORP - TÜRKİYE'NİN EN İYİSİ - WIPE ÇALIŞMALARI DEVAM EDİYOR.

EmirBerke

Üye
Yasaklandı
FT Kullanıcı
NORP Türkiye

NORP Yönetim Ekibi olarak yarın sunucumuza wipe çalışmalarına başlanacaktır. Wipe ile tüm yasaklamalar kaldırılmıştır ve ekonomi tamamen değiştirilecektir.
Sistemlerden ve 1.0 changelogunu incelemek için discord adresimizi ziyaret etmeyi unutmayınız.

Ayrıca yarın wipe için kıyamet günü olacaktır, herkesi bekliyoruz.
Wipe çalışması yaklaşık 2 hafta sürecektir.

Sunucu hakkında bilgilendirme
5000$ banka, 500$ cebinizdeki para ile başlarsınız.

Sunucuda tüm illegallerin yeri haritada gizlidir bulabilirseniz ic birşekilde diğer oyunculara satabilirsiniz.
Mafya-Kartel meslekleri yok tüm herkes eşit başlar.
Sunucumuzda ayrıcalıklı bağış kabul etmiyoruz.(Bağış yaparsanız karşılığında birşey almıyorsunuz)
Skincreator ile karakter yaratma.
Reyonlu market sistemi.
Tamamen problemsiz Pink Cage motel, forum motel, ballas motel ve vagos moteli.
İmza sistemli işler
Eşya halinde radyo ve gps
NPC'lere geçiş
Yeni envanter tasarımı
Daha fazla interrior
Gelişmiş telefon sistemi(css düzenlenmiş)
Mythic UI (NoPixel based tasarım)
3D Tokovoip sistemi.
Ekilebilir ot sistemi
Her çeteye özel craft tarifi.
Gerçekçi araç parçalama
Blackmarket
İtfaiye Departmanı(Yeni)
Gelişmiş ve düzenlenmiş sistemler.
Sürekli aktif yetkililer.
Rol yapmayı bilen bir topluluk.
EMS & LSPD & LSSD & Fire Departmant aranıyor.
Herkesin tamamiyle eşit olduğu no-p2w bir sunucu.
Tamamen hile engelli launcher.(special thanks to madsword)

3073

Sunucumuzda çekilen birkaç görsel:
3074

3075

3076

3077

3078

Discorda katılmak için

DF
Son düzenleme:
Türkiye'nin en iyi sosyal roleplay sunucusu olduğumuzu iddia ediyoruz, herkesi bekliyoruz.
3079

DF
Açıklama çok yetersiz 24 saat içerisinde düzenleyiniz

DF
Sunucunuz script paketinin fiyatını sorduğumuzda bizimle dalga geçen, laubali bir şekilde konuşan bir admine sahip. Üstelik bir de DDOS ile tehdit ediyorsunuz. Bu sunucuyu kimseye tavsiye etmiyorum. -ref

DF
Sunucunuz script paketinin fiyatını sorduğumuzda bizimle dalga geçen, laubali bir şekilde konuşan bir admine sahip. Üstelik bir de DDOS ile tehdit ediyorsunuz. Bu sunucuyu kimseye tavsiye etmiyorum. -ref
Sunucuyu rp açısından bilmem ama dediklerinize katılıyorum gereğinden fazla egolular duyduğuma göre bu yüzden de çok tehtid alıyorlarmış -ref too

DF
Sunucuya girdim, google linkinden kayıt oldum.1 gün sonra discorda girdim, sunucu yoktu.Giriş linkinden deneyeyim dedim veee :D
3091

-ref

DF
// 24 saat içerisinde konunuzu örnek konu'ya uygun düzenleyiniz. Aksi takdirde konunuz kapatılacaktır.

DF
Kayıtta sorularıma bezmiş bir dille cevap veren üstelik dalga geçer gibi konuşup ne dein deyince boşver diyen bir ekip - ref önermiyorum

DF
Eğer ki bir şikayetiniz var ise post altında karalama yapmayın. Gidin şikayet konusu açın yaptırım uygulansın, Bir daha post altında bu hatayı yaparsanız ceza puanı ve daha büyük yaptırımlara maruz kalabilirsiniz.

DF
Eğer ki bir şikayetiniz var ise post altında karalama yapmayın. Gidin şikayet konusu açın yaptırım uygulansın, Bir daha post altında bu hatayı yaparsanız ceza puanı ve daha büyük yaptırımlara maruz kalabilirsiniz.
Yanlış düşünüyorsun şikayeti dile getirmek olarak değil arkadaş sunucuyla alakası olan bir tecrübesini burada paylaşıyor. Ben böyle yaşadım başkaları yaşamasın gibisinden

DF
Yönetimden 1-2 kişi ile görüştüm kayıt ve oyun sırasındaki çeşitli problemlerden kaynaklı gayet iyi davrandılar ben bir olumsuzluk göremedim ayrıca cidden kaliteli scriptlere sahipler oyuncu kitleside iyi bence.

DF
Haters gonna hate. İlk olarak ben kimseye dosyalarımı satmıyorum çünkü bu sunucuda bir emek var ve ben bunu 1 gecede yapmadım dosyalarımı satmıyorum, @girisimcizenci ayrıca burası sosyal roleplay sunucusu sizin rolünüzü bence metin2'ye taşıyın belki ileride rol yapmayı öğrenirseniz sunucuya geri alabilirim. Son olarak kimseyi dos saldırısı ile tehdit etmiyorum. Sunucumuz sürekli günceldir, bir problemle karşılaştığımız zaman fixlememiz maks. 3 gün sürüyor. Ayrıca senden öğreneceğim çok fazla şey var @f3d3r4ll 1.000try gibi basit bir ücretle kendi sunucunu yok ettin. Ben dosyalarıma 3500TRY gibi bir teklif almama rağmen vermedim bilgine. Ayrıca konuyu birazdan güncelleyeceğim. @stroonsN gereksiz ve alakasız kişilerin yorumlarını silmeni rica ediyorum burası ağlama duvarı değil konumu kirletmelerini istemiyorum.

DF
7/24 ilgili yönetim ekibimiz, kaliteli scriptlerimiz ve yaptığımız sosyal rp ile roleplay hazzını sonuna kadar yaşayabileceğiniz bir topluluk. Kill them with success and bury them with a smile :) + ref

DF
Son düzenleme:
NoPix*e adı altında bizim sunucumuzu kopyalamaya çalışan arkadaşlar burda gelip laf ediyorlar komik ;)

DF
uzun zamandır rol yapan bir oyuncu olarak NORP bünyesi altında oynamaktan gurur duyarım. Gayet guzel script ve rol ortamına sahip. Burada insanlara durduk yere sallamak duzgun bir davranıs olmaz.

DF
Desteğimizde geri dönüş süresi maksimum 10 dakika bu bir çok sunucuda maalesef ki yok geçirmiş olduğum uzun zaman sonucu 2 saat destek beklediğim zamanlar vardı. Özellikle Aile bireylerinden alınan kredi kartları ile sunucuda direkt olarak mafya kartel ve satışın olmaması sunucu açısından ve rol açısından bir artı olduğunu ayriyetten düşünüyorum. Bu yüzden burada aşağılamadan, yorumlamadan veya konuşmadan önce bir kez daha düşünün. Kendi *SUNUCU KONUNUZA* geri dönmeni... ahh pardon öyle bir konu yoktu.

DF
Arkadaşlar konuyu daha fazla germeye gerek yok. Herkes kaliteli tarafı biliyor zaten. "BaKEt SaDıN ALCıĞuZ" diye kimse benim karşıma gelmesin. Türkiye'deki tüm sunucuların CTRL C , CTRL V olmasından artık sıkıldım. Bizede yapmaya kalkıştılar fakat biz yaptırmıyoruz. Bizim "oyuncu yok moruq" kafasında bir mesajımızda yok. 3 kişide roleplay yaparız.
Ayrıca:
Sunucumda oynayan kişiler hile gruplarında ise,
Hileciler ile arkadaş ise,
Hileci discordlarında ise,
Sesini beğenmiyorsam,
Mikrafonunun kalitesini beğenmiyorsam,
Fedekar roleplay yapmıyorsa,
Empatisiz roleplay yapıyorsa,
mad.guard'a takılıyor ise, ( seviyorum seni pikaçum kursatcanciger kursatcanciger )
YASAKLIYORUM.
Lütfen daha fazla uzatmayın sorularınız var ise yanıtlayabilirim.

DF

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!