Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Soru NoPixel Envanterde Ölünce Tüm Envanteri Silme

freed0M13

Üye
FT Kullanıcı
Merhaba. "np-inventory" kullanıyorum ancak tüm envanteri temizleme fonksiyonunu bulamadım. Kendim deneme yaptım ancak sonuç başarısız. Dediğim gibi fonksiyonda istediğim tetiklendiğinde tüm envanteri silmesi. Database ismi olarak "character_inventory" kullanıyorum db klasik np envanter dbsi. Yardımcı olabilecek varsa sevinirim. İyi forumlar.

Bir inventory'nin içinde bunun olacağını pek sanmıyorum.
QBCore framework kullanıyorsanız mutlaka ya qb-core içinde ya da qb-ambulancejob içerisinde kişi öldüğünde envanteri koru ya da sil configi vardır, true ya da false yaparak bu istediğinizi gerçekleştirir. ( Yanlış hatırlamıyorsam qb-ambulancejob içerisinde mevcuttu. Gezinirken görmüştüm.. )

Bir inventory'nin içinde bunun olacağını pek sanmıyorum.
QBCore framework kullanıyorsanız mutlaka ya qb-core içinde ya da qb-ambulancejob içerisinde kişi öldüğünde envanteri koru ya da sil configi vardır, true ya da false yaparak bu istediğinizi gerçekleştirir. ( Yanlış hatırlamıyorsam qb-ambulancejob içerisinde mevcuttu. Gezinirken görmüştüm.. )
ESX kullanıyorum. "clearinventory" fonksiyonun asıl adı aslında ambulancejobda da envanterde de aynı isimle ancak çalışmıyor.

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!