Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Nopixel Açlık ve Susuzluk barı.

PeilateistakeN

Üye
FT Kullanıcı
Discord
Peilate#0001
Arkadaşlar selamlar. Bu hudu birçok insan beğenir diye bulduğum gibi foruma koyuyorum. Hudun maalesef ki , esx_basicneeds ve esx_status bölümü ayarlı değil. Ayarlayabilen bir arkadaş onları da ayarlar ve foruma paylaşırsa çok güzel olur. Ben şimdi üstünde çalışılabilir diye koyuyorum. İyi kullanımlar.

SCRİPT KURULUM
// indirdiğimiz dosyayı resources içine atıp server.cfgden startını veriyoruz. Scriptimiz kullanıma hazır.

4283

İyi forumlar. İyi kullanımlar. Dipnot: HUD ŞUANDA LEAKTIR. BU HUDU BU FORUMDAN ALIP SATAN ARKADAŞLARA LÜTFEN İNANMAYALIM.

Son düzenleme:
Arkadaşlar selamlar. Bu hudu birçok insan beğenir diye bulduğum gibi foruma koyuyorum. Hudun maalesef ki , esx_basicneeds ve esx_status bölümü ayarlı değil. Ayarlayabilen bir arkadaş onları da ayarlar ve foruma paylaşırsa çok güzel olur. Ben şimdi üstünde çalışılabilir diye koyuyorum. İyi kullanımlar.

Ekli dosyayı görüntüle 4283

İyi forumlar. İyi kullanımlar. Dipnot: HUD ŞUANDA LEAKTIR. BU HUDU BU FORUMDAN ALIP SATAN ARKADAŞLARA LÜTFEN İNANMAYALIM.
Kullanan ve beğenen arkadaşlar yorum yaparlarsa çok iyi olur. Teşekkür ederim.

SCRİPT KURULUM
// indirdiğimiz dosyayı resources içine atıp server.cfgden startını veriyoruz. Scriptimiz kullanıma hazır.

Elline sağlık kardeşim. Güzel paylaşım olmuş.

Leak paylaşım yasak diye biliyorum.
Ben böyle birşey olduğunu düşünmüyorum. MF'nin bir sürü scripti şuan ortada geziyor. Leak yasak olsa emin ol önce o konular kapatılırdı.

SCRİPT KURULUM

Ben bunu kullaniyorum. Stress olayini sarhosluk barina degistirdim fakat o sari ver gri bari anlamadim

Ben bunu kullaniyorum. Stress olayini sarhosluk barina degistirdim fakat o sari ver gri bari anlamadim
Dostum eğer bu hud ile çalışan bir esx_status ve esx_basicneeds'in varsa foruma paylaşabilirsin. Birçok arkadaşa yardımcı olabilir. Kişisel görüşüm.

Dostum eğer bu hud ile çalışan bir esx_status ve esx_basicneeds'in varsa foruma paylaşabilirsin. Birçok arkadaşa yardımcı olabilir. Kişisel görüşüm.
Olur yaparim. Fakat bende o ses ve stamina olayi calismiyor. Sence neden olabilir?

Olur yaparim. Fakat bende o ses ve stamina olayi calismiyor. Sence neden olabilir?
Stamina olayı stamina adlı script ile beraber çalışabilir dostum. Öyle bir script görmüştüm. Paylaşırsan forum adına çok yararlı olur.

Galiba çözdüm stamina olayını.
Fakat vBasic kullanılması lazım galiba.
server.cfg de şöyle bir satır olması lazım.

Kod:
set vBasic.unlimitedStamina "true"

o true'yi false yaparsak belki o şekilde çalışabilir.

Galiba çözdüm stamina olayını.
Fakat vBasic kullanılması lazım galiba.
server.cfg de şöyle bir satır olması lazım.

Kod:
set vBasic.unlimitedStamina "true"

o true'yi false yaparsak belki o şekilde çalışabilir.
Tesekkurler denicem

kardesim ben indirdim startını verdim ama yok okumuyor yenisini atar mısın rica etsem

kardesim ben indirdim startını verdim ama yok okumuyor yenisini atar mısın rica etsem
esx_status üzerinden düzenleme yaptınız mı? esx_status/client/main.lua üzerinden düzenleme yapmanız lazım. Altta verdiğim şekilde

5172

Okumama gibi bir problemini şuanda test ettiğimde görmüyorum, daha detaylı bir bilgi verirsen daha fazla yardımcı olabilirim.

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!