Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Tanıtım [New Qb] Merdo V1 Pack

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

MerdoDevelopment

Üye
FT Kullanıcı
Web sitesi
merdodev.com.tr
Merhabalar, Yakında çıkıcak olan paketim hakkında önceden bilgi almanız için ufak bir konu açmak istedim.​
  1. Paket tamamen sosyal rp odaklıdır net bir ekonomi yoktur.
  2. Developer bilgisi olmayan biri bile kolaylıkla herşeyi yapabilir neyapması gerektiğini detaylıca paket içerisinde anlatılmıştır.
  3. Tüm konumlar ve değişmesi gereken yerler paket içerisindeki notlarda yazıyor.
  4. Görseller Yakında Gelicektir.
  5. Sitemizdende Paket Hakkında Güncellemeler'i takip Edebilirsiniz
  6. Yarın tüm görseller eklenecektir.
  7. Hiçbir yerde görülmeyen ve rol kalitesini arttırıcak sistemlerde bulunmakta.
  8. 1 tane bile leak script yoktur

1692620106906.png

Multichar.png notify.png

Son düzenleme:
baya ufak olmuş sanki

50 100 liraya satabiliyor olman lazım ki paket o kadar boş sanırım

50 100 liraya satabiliyor olman lazım ki paket o kadar boş sanırım
Merhaba, öncelikle neden böyle bir mesaj attığını anlamış değilim. Eğer benle sorununuz mevcut ise merdo.dev ekleyin konuşalım
Ayrca adaminokadar az resim koymadinin bir nedeni vardir ornek konunun kapanmamasi ? Adama sorbi neden bukadar az foto var diye
Evet eğer resim koymasaydım konunun kapanacağını biliyordum.

Spoiler biraz yetersiz olsada, 0 leak olması ve çoğu şeyi kolaylaştırıp paket alan müşterilerine kolaylık sağlaman hoş detaylar. İyi satışlar dilerim :love:

Merhaba, öncelikle neden böyle bir mesaj attığını anlamış değilim. Eğer benle sorununuz mevcut ise merdo.dev ekleyin konuşalım

Evet eğer resim koymasaydım konunun kapanacağını biliyordum.
Senle bir sorunum yok konun denk geldi fikrimi beyan ettim?

Dostum acaba kendinden baska birilerine laf atmayi birakirmisin ? Adam paket yapmis begenen alir begenmeyen susup gecer fivem de neden herkese laf atiyorsunz ?
Herkese laf atmıyorum, kendimce fikrimi belirttim bu durum konu sahibi ile benim aramda?

Merhabalar, neden forum daki herkesi küçümsüyorsunuz ? kendi emeğimle bir şey yapmak istedim. Klasik FiveM kitlesi diyip susuyorum
yav takma su tanımsızları paketin güzel spoiler yetersiz başarılar umarım satışın artar bunlar kötü paketlerinin satışı düşmesin diye her konuya sallıyorlar

Merhabalar, neden forum daki herkesi küçümsüyorsunuz ? kendi emeğimle bir şey yapmak istedim. Klasik FiveM kitlesi diyip susuyorum
Dostum paketin kötü bile olsa emeğin yeter bu tarz insanları fivem ortamında takma eğer takarsan sende bunlar gibi olursun. Milletin paketini kötüleyip kendine müşteri çekmeye çalışan bir kaç insan. Paketinde başarılar dilerim umarım emeğinin karşılığını alırsın. 🤍

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!