Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Nereden sunucu almalıyım?

• Konbuyu başlatan Aizey
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 30
  • Görüntüleme 3K

Aizey

Üye
FT Kullanıcı
Arkadaşlar merhaba fivem sunucu açmayı düşünüyorum nereden sunucu açmalıyım. Kolay kolay düşmememsi gerekiyor

Son düzenleme:
Benim önerim başta MİRAÇ BİLİŞİM olmak üzere , climax host ve kolan bilişim'dir.

A Aizey Bütçenize göre Serverbutik yada kolan bilişimin vdslerini tercih edebilirsin.

Sunucukolay.com öneririm.

Bu arkadaşların yaptığı önerilerden birine geçerseniz geçmiş olsunusdgfjg

Arkadaşlar merhaba fivem sunucu açmayı düşünüyorum nereden sunucu açmalıyım. Kolay kolay düşmememsi gerekiyor
ServerKurma ya bas parayı %100 hizmet, %100 uptime gayet kaliteli serverları

Merhaba,
Özel mesaj ile iletişime geçilmiştir.

aktifsunucum.com dan almalısın bence hem fiyatları uygun hemde destekleri güzel ayrıca ful koruma veriyor tavsiye ederim.

i9 9900k veren tek firma yüksek performans ve kalite icin oyuntech.com'u tercih etmelisin bence, biraz karşılaştırma yap aradakı farkı net bir şekilde anlayacaksın hem fiyat hem performans satışları yakında aktif olucak :)

climax.host ve kolanbilişim yüksek korumalı sunucular satıyor i9 ve xeon

ServerKurma ya bas parayı %100 hizmet, %100 uptime gayet kaliteli serverları
Serverkurma da 2 tane müşterim vardı. Biri shine.city destek alamadığı için çıktı. ICE Roleplay fiyatı yüksek diye çıktı

ServerPlus.com.tr tek geçerim voxlity firewal mevcut %100000 ddos :)

ServerPlus.com.tr tek geçerim voxlity firewal mevcut %100000 ddos :)
Voxility hiç bir zaman tek başına yeterli olamaz. Kendi firewall cihazınız olmadığı sürece sonuç değişmeyecektir.

Voxility hiç bir zaman tek başına yeterli olamaz. Kendi firewall cihazınız olmadığı sürece sonuç değişmeyecektir.

Bence biraz firewall konularında sağdan soldan duyma şeyler ile konuşuyormuşsun gibi hissettim
Voxlity firewall yurt dışından gelecek ddos saldırılarını koruma amaçlı çıkarılmış bir fiziksel firewalldır zaten. Kendi cihazımız olmadığı sürece neyin sonucu değişmeyecek..

Voxlity firewall'ın paylaşıldığı vds ve diğer sunucular bu koruma kalkanının içerisindedir. Saldırı gelir , saldırıyı göğüsleyebildiği kadar göğüsler ve fivem sunucusuna sadece çok az bir fps düşüklüğü yaratır , saldırıyı savuşturduğu zamanda herşey normale döner..

Bence biraz firewall konularında sağdan soldan duyma şeyler ile konuşuyormuşsun gibi hissettim
Voxlity firewall yurt dışından gelecek ddos saldırılarını koruma amaçlı çıkarılmış bir fiziksel firewalldır zaten. Kendi cihazımız olmadığı sürece neyin sonucu değişmeyecek..

Voxlity firewall'ın paylaşıldığı vds ve diğer sunucular bu koruma kalkanının içerisindedir. Saldırı gelir , saldırıyı göğüsleyebildiği kadar göğüsler ve fivem sunucusuna sadece çok az bir fps düşüklüğü yaratır , saldırıyı savuşturduğu zamanda herşey normale döner..
Bence sen sağdan soldan duyma bilgilerle iş yapıyorsun :D

Şuan sadece voxility'nin koruduğu bir ip göster bakalım ne kadar dayanıklı ?

Voxility iyi değil demiyorum voxility yetersiz kalıyor diyorum. Çünkü piyasada o kadar ddoser var ki çok rahat bypass ediyor. Voxility'nin algılayamayacağı aralıklarda saldırılar gönderiyorlar.

Bizde voxility kullanıyoruz yurtdışından gelen büyük hatları süzüyor fakat methodları nasıl yakalayacak ?

Fivem'in zilyon tane exploiti var bunları nasıl yakalayacak her biri için voxility'e mail atıp 1 hafta mı bekleyeceksin ?

Pardon abi ya ..
Dene bakalım ne kadar dayanıklı :) 185.29.120.108

Bak bakalım fotosu var mı :)

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!