Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Soru MYSQL hatası

killerlocation

Üye
FT Kullanıcı
BRhwlK.jpg

Merhaba Arkadaşlar,

MYSQL dosyalarını düzenli bir şekilde yükledim. Herhangi bir hatada vermedi yüklenirken fakat ilkinde şöyle bir hata almıştım. "esplugin_mysql" yükledim ardından "es_extended" yüklediğimde MYSQL hata vermişti. Hatayı aldıktan sonra MYSQL'da bulunan essentialmode'u sildim. Ve tam tersi yükleme yaptım, ilk "es_extended" ardından "esplugin_mysql". Oyuna girebiliyorum fakat bu hata beni biraz gerdi sormak istedim.

Farkı bir Konu oluşturmadan diğer bir sorumu daha sizlere sormak istiyorum.
Steam Web Apı Key'i doldurmadan sunucuya giriş sağlıyamıyorum bu zorunlu mu?

DF
Son düzenleme:
BRhwlK.jpg

Merhaba Arkadaşlar,

MYSQL dosyalarını düzenli bir şekilde yükledim. Herhangi bir hatada vermedi yüklenirken fakat ilkinde şöyle bir hata almıştım. "esplugin_mysql" yükledim ardından "es_extended" yüklediğimde MYSQL hata vermişti. Hatayı aldıktan sonra MYSQL'da bulunan essentialmode'u sildim. Ve tam tersi yükleme yaptım, ilk "es_extended" ardından "esplugin_mysql". Oyuna girebiliyorum fakat bu hata beni biraz gerdi sormak istedim.

Farkı bir Konu oluşturmadan diğer bir sorumu daha sizlere sormak istiyorum.
Steam Web Apı Key'i doldurmadan sunucuya giriş sağlıyamıyorum bu zorunlu mu?
1. Farklı bir MYSQL Hatası almıyorsan bu yukarıda gördüğün hata USERS tablosu ile alakalı tabloyu tekrar es_extandedine göre güncel halini oluştur veya yeniden okut.

2. Soruna gelecek olursak Steam Api key zorunlu.

DF
Nasıl yapacağım bu konuda ufak bir bilgilendirme verebilir misin? Ve ya güncel bir es_extended MySQL dosyası varsa paylaşır mısın?

DF
Zaten bu kurulu fakat şuandada şu hatayı alıyorum... esplugin_mysql çalışmıyor... 8019

DF
Yukarıda ki görselde es_extended kapalı, onuda aktif edince yine yukarıda ki hatayı veriyor fakat birde şu hata ek oluyor. 8021

DF

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!