Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Paylaşım mx-dropsystem [Zombi sunucularındaki loot sistemi -_-]

DeadTouchMe

Üye
FT Kullanıcı
Discord
MOXHA#0001
Selamlar, kısa ve net zombi sunucularındaki drop sistemi baya baya basit bir sistem takılırsınız kafanıza göre

46092

Görünüş bu şekilde gibi yazı falan farklı kişinin öldüğü yerde marker ve text bırakır

Kişi öldükten sonra [yeniden canlandığında] itemları düşer.
E basılınca tüm itemlar alınır seçme eklemeye üşendiydim.
Başkada birşey yok zaten -_-

Görüntü @Kaves 'e aittir fakat kodların ilgisi yok. 1 ay oldu herhalde yapalı xd

İndir:

Hadi git ismini değiştir bakmıyorum hadi

+rep

Selamlar, kısa ve net zombi sunucularındaki drop sistemi baya baya basit bir sistem takılırsınız kafanıza göre

Ekli dosyayı görüntüle 46092

Görünüş bu şekilde gibi yazı falan farklı kişinin öldüğü yerde marker ve text bırakır

Görüntü @Kaves 'e aittir fakat kodların ilgisi yok. 1 ay oldu herhalde yapalı xd

İndir:

sen nasıl bir kralsın ya :D

?

Sağlık olsun :D ama senin yönteminle benim ki farklı

bunu 500tlye satılıyolardı :D eline sağlık DeadTouchMe DeadTouchMe

ambulancejob 'a eklediğimde maalesef çalışmadı.
Kendi içindeki server.lua'daki kodu aktif ettim, itemler geldi lakin karşıdaki canlandığında aynı itemler onda da vardı, ayrıca aşağıdaki bildirimde adamın cantasında olmayan hatta sunucuda olan tum itemler sırayla eklendi 0 şeklinde geçti . yardım edecek biri var mı ?

ambulancejob 'a eklediğimde maalesef çalışmadı.
Kendi içindeki server.lua'daki kodu aktif ettim, itemler geldi lakin karşıdaki canlandığında aynı itemler onda da vardı, ayrıca aşağıdaki bildirimde adamın cantasında olmayan hatta sunucuda olan tum itemler sırayla eklendi 0 şeklinde geçti . yardım edecek biri var mı ?

Küçük bir not geçeyim konunun desteğini vermiyorum. Fakat bu bu "0" item verme olayını çok fazla soran vardı basit bir kod ile düzelttim tekrardan indirebilirsiniz.

Orjinal hali esx_ambulancejoba gömülü halidir. İçindeki kod ekstra olarak "denemediğim" koddur.

Karşıdaki kişiden "Itemları silicek" Diye birşey demedim konuda böyle bir mesaj geçmiyor. Sadece karşıdaki ölürse itemları yere düşer.

Küçük bir not geçeyim konunun desteğini vermiyorum. Fakat bu bu "0" item verme olayını çok fazla soran vardı basit bir kod ile düzelttim tekrardan indirebilirsiniz.

Orjinal hali esx_ambulancejoba gömülü halidir. İçindeki kod ekstra olarak "denemediğim" koddur.

Karşıdaki kişiden "Itemları silicek" Diye birşey demedim konuda böyle bir mesaj geçmiyor. Sadece karşıdaki ölürse itemları yere düşer.
Eline sağlık bende itemler de siliniyor gayet güzel çalışıyor tekrardan teşekkür ederim knk.

46602

...

Ekli dosyayı görüntüle 46092

İndir:

hocam link geçersiz varsa yeni link alabilirmiyim

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!