Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Yetkili Olmak İstiyorum MVS | Developer Hizmeti

Wizard

Üye
FT Kullanıcı
Adım : Hakan
Soyadım : Çolak
Yaşadığınız Yer : Bursa
Tecrübem: Daha önce 70 den fazla sunucu ile uğraştım çünkü toplam müşteri sayım 70 ana sayfasında MVS İstatis kısmına bakarsanız daha net anlayacaksınız güncel velilerimizdir
Aktiflik Sürem : 4 ile 5 saat arası iş yoğunluğuma göre değişiyor.
Bildiğim Diller : Lua, C++, C#, Js, Py, HTML, CSS, SASS, PHP
İletişim Adresim :
Mail: [email protected]
Discord: @Wizard#2889
Ek Bilgi : Şuanda aktif olarak bir sunucunun sahibi veya developerı değilim. Bi aralar developer hizmetimiz aktif olarak devam ediyordu ama iş yoğunluğum olduğu için pek zaman ayıramadım şimdi ise tekrardan başlama kararı aldım.
Çalışma Prensiplerim :
- Gece çalışmayı severim gündüzleri işlerimi hallederim gece rahat kafala yapılacakları karşıma alıp numaralandırıp başlarım.
- İş yaparken yayın açmıyorum.
- Makinaya giriş sağladığımda işim bittiği dakikadan sonra tüm kontroller sağlanıp makina sahibine şifresini değiştirmesini isterim bu işlemi reddederse işi durdururum.
- Sessiz bir ortamda yanlız çalışmayı tercih ediyorum. Bir şeyler test edilmeyecekse.
- Developer hizmetlerinde kimseye işi öğretmek için değil hizmet vermek için orda olduğumu bilmelerini isterim. Yani şu gibi şeyler istemiyorum (Bizede öğretsene)

İHTİYAÇ DUYAN KİŞİLER MAIL VEYA DISCORD ÜZERİNDEN İLETİŞİME GEÇEBİLİRLER.

DF
Son düzenleme:

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!